Vintage abielusõrmused koos pärliühendusega

Vintage abielusõrmused koos helmestikuga

Helmeühenduste mustriga abielusõrmused

Millgriff kirjeldab abielusõrmuste pärlmutterset mustrit, mis meenutab tuhandet tera, mis on üksteise külge aheldatud. Muster tehakse spetsiaalse tööriista, Millgriffi ratta abil.

Pärliühendusega või millgriffi mustriga abielusõrmustel on omaette vintage võlu.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Pärliühendustega abielusõrmused

Väikeste helmede mustrit, mis meenutab tuhandeid üksteise külge aheldatud terasid, nimetatakse ka millgrip-mustriks. Millgriff või milgrain tähendab "tuhat tera" ja viitab tehnikale, mida kasutati juba 19. sajandil ehete kaunistamiseks peene helmestikuga. Kasutades seda antiiktehnikat, me valmistame endiselt armastusega käsitsi unikaalseid, vintage-hõnguga helmemustreid, kasutades selleks spetsiaalset tööriista, Millgriffi ratast.

Helme annab sõrmuse pinnale nii visuaalselt kui ka haptiliselt erilise struktuuri, mis muudab tavalise abielusõrmuse eriti väärikaks. Kuid ka kombinatsioonis teemantidega annab pärlimuster imelise valgusefekti ja võluva raami. Erinevate värvide ja metallide kontrasti rõhutamiseks on pärl-liitmik suurepärane stiilielement.
Millgriffi abielusõrmused ei ole seetõttu populaarsed mitte ainult vintage-fännide seas, sõltuvalt antiikpärli soonte kombinatsioonist erinevate stiilielementide ja sulamitega näeb sõrmus välja üllas, uhke, romantiline või moodne. Millgriffi mustri lihtne elegantsus on väga populaarne ka meeste sõrmuste puhul. Laial sõrmuspaelal näevad pärlifugad välja nagu hulk kerakujulisi teemante ja muudavad sõrmuse õilsaks, kuid siiski mehelikuks.

Kujundage oma individuaalsed abielusõrmused pärlmutteriga sooned

Lase end inspireerida meie pulmasõrmuste laiast valikust ja vali oma lemmikmudel. Acredo abielusõrmuse konfiguraatori abil saate hõlpsasti kohandada oma mudelit internetis vastavalt oma individuaalsetele ideedele ja kujundada oma unistuste sõrmuse. Nõustame teid hea meelega kohapeal meie arvukates asukohtades või veebis posti või videovestluse teel. Ükskõik, millise millgriffi välimuse te valite, kas üksiku stiilielemendina või kombinatsioonina, pärlimustriga sõrmus on igal juhul midagi väga erilist.