Klassikalised abielusõrmused | acredo

Klassikaline Sõrmused ja abielusõrmused

Klassikalised abielusõrmused veenavad oma ajatu elegantsiga. Sageli tähistavad need perekondliku traditsiooni algust.

Lihtsat kuld- või plaatinasõrmust kantakse ilma kivita, suurema kiviga või koos teemandiriviga.

Avastage acredo abielusõrmuste klassika ümmarguse, südamekujulise, printsessi, baguette'i, navette'i, ovaalse või smaragdiga teemantidega.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Klassikalised abielusõrmused ja abielusõrmused

Klassikalised abielusõrmused on sajandeid olnud igavese armastuse ja tugevate sidemete sümboliks. Ka tänapäeval jätkavad pruutpaarid kogu maailmas seda traditsiooni ja kannavad traditsioonilisi abielusõrmuseid kogu elu. Pulmasõrmused peaksid seega mitte ainult olema kestvad nagu teie armastus, vaid ka meeldima pikka aega. Selleks sobivad eriti hästi klassikalised abielusõrmused oma ajatu ja lihtsa disainiga. Kombineerides neid põnevate teemantide, elegantsete nööpsõrmuste ja moodsate ehetega, eristuvad klassikalised abielusõrmused massist ja muutuvad unikaalseteks eheteks.

Klassikalised abielusõrmused suures valikus aadressil acredo

Acredos saavad pruutpaarid valida erinevate materjalide, sulamite ja muude klassikaliste abielusõrmuste tarvikute vahel. Saate valida sõrmuse, mis on valmistatud kullast, valgest kullast, roosakullast, punasest kullast, signatuurkullast või plaatinast, mis sobib teie nahatooni ja isiklike eelistustega. Kui soovite jääda nende klassikaliste materjalide juurde, täiendage oma sõrmust tavalise teemantiga või mälestussõrmusega, et luua ajatu elegantne sõrmusekomplekt.

Või andke oma klassikalistele abielusõrmustele trendikas hõng: kandke nendega koos pulmas ebatavalisi aksessuaare ja valige silmatorkav teemant. Samuti saate oma klassikalistele abielusõrmustele lisada oma isikliku lihvi spetsiaalse eelsõrmuse või isikliku graveeringuga.

Klassikalised abielusõrmused ise tõlgendada

Tõlgendage ise klassikalisi abielusõrmuseid ja laske oma ideed klassikalistest abielusõrmustest kujundusse voolata. Acredo konfiguraatori abil on teil võimalus vaadata klassikaliste abielusõrmuste materjale mugavalt oma kodus ja kombineerida neid sobivate teemantidega. Kujundage oma klassikalised abielusõrmused, mis meeldivad teile kogu elu. Meie arvukates kohtades nõustame teid hea meelega, milline klassikaline värvitoon sobib teile kõige paremini ja millised aksessuaarid sobivad ideaalselt klassikaliste abielusõrmuste juurde. Tee avaldus igavikuks - klassikaliste abielusõrmustega!