Abielusõrmused karboniga | acredo

Süsinik Sõrmused ja abielusõrmused

Süsinik moodustab oma tumeda värvi ja iseloomuliku struktuuriga silmatorkava kontrasti kuld- või plaatinast abielusõrmustele.

Äärmiselt tugev ja kerge materjal annab abielusõrmustele erakordse tunnetuse.

Seadke aktsente süsiniku abil ja kujundage nutikad abielusõrmused individuaalselt acredo konfiguraatori abil.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Süsinikust abielusõrmused

Alusta imelist abielu erakordse, kuid enamasti tundmatu materjaliga: süsinikust abielusõrmused on endiselt haruldus ehtemaailmas ning hõbeda ja pallaadiumi kõrval veel üks suurepärane alternatiiv klassikalistele abielusõrmustele. Süsinikust abielusõrmustega äratate kõigi tähelepanu: näiteks tumeda süsiniku ja kulla või valge kulla kombinatsioon loob unikaalseid ja silmatorkavaid kontraste. Süsinik on ka viis korda tugevam kui teras, mistõttu on süsiniku abielusõrmused mitte ainult teie abielu tugeva sideme sümboliks.

Carbon abielusõrmused: kergus ja mugavus uude ajastusse

Kerge ja muretu algus ühisesse tulevikku - see on paljude paaride soov oma pulmas. Süsinikust abielusõrmused ja abielusõrmused õnnestuvad kindlasti: sest süsinikust abielusõrmused on kerged ja paistavad silma oma erilise kandmismugavuse poolest. Seepärast on need ideaalne lahendus, eriti inimestele, kes pole varem sõrmuseid kandnud.

Juba mõne tunni pärast unustate, et kannate sõrmust, kuid armastus oma partneri vastu ja süsinikdioksiidist abielusõrmuste kontrastne disain tuletavad seda teile meelde. Süsinik on väga nahasõbralik materjal ja sobib seetõttu ka allergikutele. Mati läikiv ja tekstuurne välimus muudab süsiniku abielusõrmused kaasaegseteks ja unikaalseteks ehtedeks.

Valik on sinu - acredo abielusõrmuste konfiguraatoriga

Acredo abielusõrmuste konfiguraatori abil saate ise valida oma süsinikust abielusõrmuste omadused ja katsetada erinevaid variante. Otsustage ise, kui palju soovite, et teie süsiniku abielusõrmused paistaksid silma: suured kontrastid, säravad teemandid, ebatavalised vormid. Acredo abielusõrmuste konfiguraatoris saate klõpsata erinevate disainide vahel ja võrrelda kombinatsioone. Ühes meie arvukatest asukohtadest on teil võimalus kogeda oma süsiniku abielusõrmuste mugavust otseülekandes. Kooskõlastage oma soovid ja ideed süsiniku abielusõrmuste kohta meie nõustajatega ja kujundage seega individuaalselt oma abielu kindel side.