Signature abielusõrmused | acredo

Signature abielusõrmused 100% unikaalne

Ajatu ilu ja ajastu. Ainulaadne acredo Signature sulam ühendab need kaks omadust.

Sõltuvalt valguse langusest paistab see valge-roosana, millel on vihje beežile. Ideaalne erakordsete abielusõrmuste jaoks, mis saadavad Teid kogu elu.

Väärikas toon on saadaval 14kt ja 18kt. Kui Teile meeldib mitmevärvilised sõrmused, soovitame seda kombinatsiooni valge kulla või plaatinaga.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Signature – 100% acredo

Arvati, et see on midagi erilist. Ainulaadne sulam, mis peegeldab meie teadmisi ja kirge kulla vastu. Elegantne ja rafineeritud nagu acredo disainimoto. Tulemuseks on acredo Signature.

Sellele eelnes pikk arendusprotsess, millesse olid kaasatud kõik spetsialistid. Disainerid, strateegia, valukoda - kõik panustasid oma teadmised acredo eksklusiivse sulami väljatöötamisse. Vaja oli lõputuid katseid, kuni uus kuldne värv sündis. Pingutused tasusid end ära. Signature avaldab muljet oma ajatult elegantse välimusega 14kt ja 18kt.

Signature - disainivõimalused

Laske end inspireerida meie kataloogi mitmekesistest mudelitest ja valige oma lemmikmudel(id) Signature kullasulamist. Järgmises etapis saate sõrmuseid muuta kuni kõige väiksemate detailideni, et luua täiesti individuaalsed abielusõrmused.

Acredo Signature'i puhul on võimalikud kõik pinnastruktuurid - alates poleeritud ja lõpetades vasaraga taotud stiilis, lõpetades purustatud või glamuur pinnatöötlusega. Sõrmused saab kujundada ühes või mitmes värvitoonis. Viimase puhul on eriti soovitatav kombinatsioon valgete väärismetallidega, nagu valge kuld, hall kuld või plaatina.

Romantilised sõrmused luuakse acredo Signature sulamiga, kui kujunduselemendiks valitakse milgrain. Säravad aktsendid on asetatud eelkõige valgete teemantidega. Kombinatsioon konjakivärvi teemantidega mõjub väga loomulikult ja võtab mänguliselt üles "inimese ja looduse" trendi.

Signature - Valmistatud Saksamaal

Kui sõrmuste disain ja graveerimine on otsustatud, valmistatakse need meie Pforzheimi manufaktuuris suure tähelepanuga. Seal valatakse acredo Signature'i sulam ettevõttesiseselt ja selle kvaliteeti kontrollitakse pidevalt. Jätkusuutlikkus on meile oluline. Seepärast on egf Manufaktuuril juba aastaid RJC-sertifikaat ja tarneahelad on läbipaistvad. Pärast valamist surutakse väärismetalli mitu korda kokku, et saavutada abielusõrmuste jaoks vajalik kõvadus. Seejärel antakse sellele õige kuju ja sõrmustele annavad viimase lihvi veel kullassepad. Kui Signature-sõrmused on saanud individuaalse graveeringu ja läbinud lõpliku kontrolli, on need valmis selleks imeliseks hetkeks, kui pruut ja peigmees hoiavad abielusõrmuseid esimest korda käes.