Plaatinast abielusõrmused | acredo

Platina abielusõrmused Celeste

Plaatina on väga haruldane ja eksklusiivne väärismetall. Platinast abielusõrmused on vastavalt väärtuslikud.

Acredo pakub teile valikuvõimalusi PlatinumGoldi, mis on plaatinaseemetest kõige väärikam, ja RiverPlatina, mis on plaatinaseemetest kõige valgem.

Iga meie abielusõrmuse mudelit saab valmistada plaatinast. Laske meie kujundusel end inspireerida ja looge oma isiklikud plaatinast abielusõrmused.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Plaatinast abielusõrmused

Abielluge ja tähistage seda sündmust erilise peoga. See ainulaadne päev peaks jääma meelde kogu eluks. Laske endale seda erilisust iga päev hiljem meelde tuletada: valige plaatinast abielusõrmused. Ja üks asi on kindel: te naudite seda erilist tunnet, mis kaasneb plaatinast abielusõrmustega abiellumisega, veel aastaid. Plaatina abielusõrmuseid iseloomustab nende kõrge puhtus. Plaatina on läbinisti valge, eriti vastupidav ja kauakestev, äärmiselt väärtuslik ja eksklusiivne. See on kõigi materjalide kuninganna: plaatina on palju haruldasem kui kuld ja seetõttu veelgi hinnalisem. See on umbes 30 korda haruldasem kui kuld.

Platina abielusõrmused igaks päevaks

Tänu oma tehnilistele omadustele sobib plaatina eriti hästi materjaliks kuluvatele ehetele, näiteks abielusõrmustele: plaatina ei tuhmu, on sajaprotsendiliselt värvikindel, sellel on vähem kulumisjälgi ja see on väga nahasõbralik. Plaatina puhtusaste on 95%.

Võrdluseks: 18-karine valge kuld on ainult 75% ulatuses puhas. Erinevalt valgest kullast on plaatinagrupi väärismetallid looduslikult valged. Valge tähistab teie armastuse originaalsust, puhtust, loomulikkust ja erilisust. Tänu oma erilisele vastupidavusele ja peaaegu puuduvale kulumisele hoiab plaatina ka teie abielusõrmustes olevaid teemante kindlamalt kui peaaegu ükski teine väärismetall. Teisisõnu on plaatina parim materjal kivide turvaliseks kinnitamiseks.

Design plaatinast abielusõrmused

Kujundage oma plaatinast abielusõrmused internetis - acredo abielusõrmuste konfiguraatorit on lihtne kasutada ja see näitab teile arvukaid variante. Või valige meie laiast valikust kauneid ja ainulaadseid plaatinast abielusõrmuseid. Nõustame teid hea meelega ka kohapeal meie arvukates kohtades - laske end inspireerida meie kogenud nõustajate soovitustest. Ükskõik, millise sõrmuse te valite: Platinast abielusõrmused on puhtad emotsioonid, mis kestavad kogu elu.