Abielusõrmused SECRET HEART | acredo

SECRET HEART® on armastus

See on tõesti puhas maagia: kui SECRET HEART® sõrmus on teie käes, tunnete te ära südame kuju. Kui kannad seda sõrmes, muutub süda õrnaks laineks

Rohkem armastust, õnne ja rõõmu tuua igapäevaellu - see on SECRET HEART® tuum ja meie deklareeritud eesmärk. Seepärast on meie tegevusega iga päev kaasas see moto: "Maailmas ei saa olla piisavalt armastust."

Sõrmused, abielusõrmused ja kihlasõrmused, millel on peidetud süda: SECRET HEART®. Avastage armastuse saladus sõrmuse kujul.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

SECRET HEART® - abielusõrmused südamega

Peenike romantika ja väike salapära iseloomustavad SECRET HEART® kaubamärki ning partneri sõrmuseid, kihlasõrmuseid, abielusõrmuseid ja kingitusi, mis on disainitud peidetud südamega.

Detail on disain. Seda moto järgides lõi disainer Markus Franz oma käsitööoskuse ja kirega SECRET HEART® erilise südamekuju, mis ülaltpoolt vaadates muutub nähtavaks sõrmuste küljel. Süda, mille nägemine võlub.

SECRET HEART® - disain

SECRET HEART® kuju võib olla kujutatud rõngaste ühel või mõlemal küljel. Selle tulemusel on SECRET HEART® abielusõrmuste disainilahendused väga erinevad. Südame ots toimib abielusõrmuse rihma koonusena ja rõhutab seega suurepäraselt ka näiteks kihlasõrmust. Kihlasõrmuse ja SECRET HEART® abielusõrmuse sõrmuse rööpad sobivad sujuvalt kokku. Kihlasõrmuse keskne kivi seisab vabalt kui solist.

SECRET HEART® - SECRET HEART® sõrmuste disain, olgu need siis partner-, abielu- või abielusõrmused, on võimalik nii teemantidega kui ka ilma. Kui valitakse ilma kivideta kujundus, on tähelepanu keskmes südamekujuline kujund. Seda saab kombineerida sõrmuse rihma poleeritud, mati või struktureeritud pinnaga.

Teemandid on muidugi esiletõstetud, mis rõhutavad SECRET HEART® disaini. Sõltuvalt kivide arvust ja asetusest on abielusõrmused või abielurõngad loodud erinevates stiilides, alates klassikaliselt elegantsest kuni luksuseni. Igal juhul lähevad nad otse südamesse.

SECRET HEART® - ettepanek südamega

Naiste ja meeste sõrmuspaar SECRET HEART® disainiga sõrmused moodustavad suurepärase partnerisõrmuse. Kuidas saaksite oma armastust tunnistada diskreetsemalt kui varjatud südamega?

Üks SECRET HEART® sõrmus teie südamesõbrale muudab abieluettepaneku täiuslikuks. Ja sädelevate teemantidega kaunistatud, on rõõm kindlasti kaks korda suurem.

SECRET HEART® ja acredo - kaks kaubamärki, millel on üks moto: maailmas ei saa olla piisavalt armastust. Laske end inspireerida ning tuua rõõmu ja õnne oma igapäevaellu.