Kvaliteetsed abielusõrmused alla $ 1.000 | acredo

Abielusõrmused alla $ 1.000

Avastage meie suur valik abielusõrmuseid alla $1000. Erinevate stiilidega võluvad abielusõrmused ootavad teid.

Alates klassikaliselt lihtsatest, ühevärvilistest abielusõrmustest kuni loominguliste, mitmevärviliste abielusõrmusteni alla $1000 ei jää ükski soov täitmata. Lase end inspireerida romantilistest mudelitest tähistaevaga või alla $1000 jäävatest pulmasõrmustest naturaalse pinnaga. Vali oma lemmik ja loo oma disain.

Valmistame Teie ainulaadsed sõrmused armastusega kõrgekvaliteedilises "Made in Germany" kvaliteedis.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Abielusõrmused alla $1000 kõige ilusamaks päevaks elus

Kas otsite abielusõrmuseid alla $1000? Kas te mõtlete, kuidas need sõrmused võiksid välja näha? Vastame neile küsimustele hea meelega.

Klassikalised, lihtsad abielusõrmused alla $ 1000€

Acredo's on Teil alati võimalus valida erinevate stiilide, disainide vahel. Juba disainiprotsessis hoolitseme selle eest, et luua erineva stiiliga abielusõrmuseid, et teil oleks hiljem lihtsam valida. See kehtib ka alla 1000€ abielusõrmuste puhul. Seetõttu leiad ühelt poolt lihtsad, klassikalised sõrmused. Need sõrmused on lihtsad, neil puuduvad kivid või väike teemant ja need on tavaliselt poleeritud. Naiste sõrmuse ja meeste sõrmuse laius on kas sama või on naiste sõrmus veidi kitsam kui meeste sõrmus, et kihlasõrmust saaks suurepäraselt kombineerida abielusõrmusega. Klassikaliselt lihtsate abielusõrmuste eelistatud värvid on kollane ja valge. Seetõttu leiate acredost valgest kullast kihlasõrmused ja kollasest kullast kihlasõrmused alla $1000.

Kaasaegsed abielusõrmused alla $1000

Teisest küljest on olemas moodsad abielusõrmused alla $1000, mida iseloomustavad erinevad pinnad, näiteks vasaraga taotud pinnatöötlusega abielusõrmused või matt pinnaga abielusõrmused. Eriti moes on vasaraga taotud pinnatöötlusega abielusõrmused alla $1000. Koos kihlasõrmusega moodustavad need põnevad, loomuliku välimusega sõrmuste komplektid. Alla $1000 suuruste abielusõrmuste mattpind võib olla kantud sõrmusele piki-, risti- või diagonaalselt. See tekitab samuti huvitavaid efekte, mis toovad teemandid imeliselt esile. Valgest kullast abielusõrmused alla $1000 on moodsa, peaaegu laheda välimusega. Valge või hõbedase värvusega abielusõrmused on acredo's alati saadaval valgest kullast või plaatinast.

Romantilised abielusõrmused alla $1000

Roosa kuld on romantikute sulam. Selle õrnus on lummav, selle soe sära sobib peaaegu kõigile nahatüüpidele. Seda silmas pidades on meil hea meel pakkuda laia valikut roosast kullast abielusõrmuste disainilahendusi alla $1000. Saage inspiratsiooni. Avastage roosast kullast abielusõrmused väikeste kivide sätetega. Mõned neist on lisaks kaunistatud väikeste teradega, mis jätkavad disaini mänguliselt.

Loomingulised abielusõrmused alla $1000

Kõige loomingulisemad abielusõrmused, samuti hinnaklassis kuni $1000, koosnevad erinevatest ketastest, mis on tootmisprotsessi käigus paagutatud. See loob sõrmuste mitmevärvilise efekti. Eriti populaarne on valge kulla kombinatsioon punasest kullast, kollasest kullast või roosakullast aktsentidega - üldiselt, aga ka hinnaklassis kuni 1000 dollarit.

Teie unikaalsed sõrmused alla $1000

Niipea kui oled leidnud acredo disainide seast lemmiku alla $1000, võid kas tellida selle täpselt samamoodi ja lisada sellele individuaalse graveeringu. Või saate kasutada konfiguraatorit, et kujundada sõrmuste üksikasjad ümber, kuni need vastavad ideaalselt Teie isiklikele ideedele. Pakume Teile uskumatult palju disainivõimalusi kullast ja plaatinast. Proovige seda välja. Te olete vaimustuses ja lõpuks hoiate kindlasti 100% unikaalseid abielusõrmuseid oma käes. Need on valmistatud armastuse ja suure asjatundlikkusega - unikaalsed armussõrmused "Made in Germany".