Meeste abielusõrmused | acredo

Meeste Abielusõrmused

Otsid unikaalseid abielusõrmuseid meestele? Sirvige meie suurt meeste abielusõrmuste valikut ja saage inspiratsiooni.

Pakume meeste abielusõrmuseid eri laiustes, kõrgustes, värvides ja metallitüüpides. Teil on võimalik lisada mõned detailid, nagu sooned, milgrain kuulid või süsinikku. Näidake enda sõrmusega oma individuaalsust ja oma armastuse ainulaadsust. Olge loominguline. Me toetame teid.

Teie meeste abielusõrmust valmistatakse hoolikalt meie Saksamaa spetsialistide poolt.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Meeste abielusõrmused ja sõrmused

Alates tavalisest meeste abielusõrmusest kuni silmapaistva loomingulise abielusõrmuseni - acredo pakub kõiki võimalusi. Ja see on lihtne. Kõigepealt sirvige meie galeriid ja valige endale meelepärased kujundused. Seejärel salvestage need soovinimekirja või alustage kohandamist acredo konfiguraatori abil.

Loo oma meeste abielusõrmus

Valige oma käe proportsioonidele sobiv laius, seejärel valige kõrgus, mis tundub Teie meeste abielusõrmuse jaoks mugav. Ka sõrmuse vorm on mugavuse jaoks ülioluline. Meil on palju vorme, mille vahel valida: kergelt kumerad, sirged või siseküljel ja/või välisküljel kumerad. Kas eelistate kullast soojemat tooni või valgest kullast või plaatinast jahedamat väljanägemist? Pakume suurt valikut sulameid. Kindlasti leiate oma meeste abielusõrmuste jaoks sobiva.

Pärast põhitingimuste üle otsustamist algab tõeline lõbu. Kuidas oleks teemantidega Teie meeste abielusõrmuste puhul? Proovige oma meeste abielusõrmuse jaoks ümmarguse, printsess- või baguette'i lihviga teemanti. Kas sulle meeldib must? Proovige musta teemanti ja/või sõrmust süsiniku soonega. Hakka lihtsalt acredo disaineriga mängima ja proovi erinevaid lahendusi. Võib-olla avastate ka meie imelised viimistlused. Valige oma meeste abielusõrmuse jaoks lihvitud, matt, purustatud, glamuurse, ristikujulise või naturaalse tekstuur vahel.

Ühe- või mitmevärvilised meeste abielusõrmused.

Võib-olla meeldib Teile kahetooniline või mitmevärviline meeste abielusõrmus? Pole probleemi. Kas teil on erinevad värvid sõrmuse sees ja väljas või on erinevad värvid näha meeste abielusõrmuse välisküljel. Igatahes leiad valmisdisainidest ideaalse disaini või lood endale sobiva sõrmuse, 100% unikaalne ja kõrgekvaliteediline, valmistatud Saksamaal "Made in Germany" - acredo.