Roosast kullast abielusõrmused | acredo

Roosa kuld Abielusõrmused

Elas kord printsess. Ta unistas oma pulmadest .... ja oma abielusõrmustest, mis olid roosast kullast ja paljude väikeste teemantidega nagu tähistaevas ...

Roosast kullast või selle sulami detailidega abielusõrmused on romantilised ja moodsad samal ajal. Iga acredo mudelit saab valmistada erinevates kullavärvides, kaasaarvatud roosast kullast. Nagu te soovite.

Väljendage end abielusõrmustega, mis on valmistatud roosast kullast 585 (14 karaati) või roosast kullast 750 (18 karaati).

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Kaunis, romantiline ja trendikas: roosast kullast abielusõrmused

Me armastame teid lummata, inspireerida ja hinge tõmmata. Me armastame teid õnnelikuks teha. Seepärast meisterdame oma roosakuldseid abielusõrmuseid nii hoolikalt kui võimalik. Roosakas kuld on suurepärane sulam, klassikaliselt ilus ja seetõttu alati trendikas. See on kindlasti tingitud asjaolust, et roosakuldsed abielusõrmused erinevad üsna palju tavalisematest sulamitest, nagu valge kuld, kollane kuld või punane kuld: Need on romantikute kaasaegne sulam. Roosakuldsed abielusõrmused sobivad ideaalselt kõigile paaridele, kellele meeldib, kui asjad on veidi maagilisemad. Lisaks sobib roosakas kuld väga hästi heledamate nahatoonidega.

Made in Germany, Made with Love

Kui hakkate otsima oma unistuste roosakuldseid sõrmuseid, veenduge, et teil on piisavalt aega. Elu sõrmus ei ole kiire valik. Võtke paarina aega ja avastage meie suur valik roosakuldseid abielusõrmuseid. Te näete: Need on kujundatud nii suure armastusega ja on kaunid kuni viimase detailini. Made in Germany, made with Love - see on meie kreedo. Meie Pforzheimi manufaktuuris osalevad paljud armastavad käed teie roosakuldsete abielusõrmuste loomisel.

Individuaalsed abielusõrmused roosakullast

Soovite arendada oma individuaalsust ja kujundada oma abielusõrmused roosakullast ise? Proovige meie veebikonfiguraatorit, muutuge disaineriks. Kujundage oma roosakuldsed abielusõrmused ise - unikaalsemaks ei saa enam midagi. Veelgi enam, te saate oma eelarvet silmas pidada ja lisada kalliskivi või kaks vastavalt oma stiilile. Meie roosakuldsete abielusõrmuste tipphetkeks on teemandid. Nende tulekahju muudab rõngad teie käes elavaks.

Kodus üle 14 riigi

Roosakuldsete abielusõrmuste ostmisel on teile oluline isiklik nõustamine. Ootame teid mõne meie partneri juures: Oleme kodus üle 90 partneri 14 riigis - kindlasti ka teie lähedal. Kasutage isiklikku kontakti: tunnetage oma roosakuldsete abielusõrmuste kvaliteeti ja te leiate, et kõrge kandmismugavus räägib enda eest. Veenduge kohapeal. Meie spetsialistid nõustavad teid oma roosakuldsete abielusõrmuste osas suure kirega.