Valgest kullast abielusõrmused ja abielusõrmused | acredo

Valge kuld Abielusõrmused

Valgest kullast abielusõrmused on aegumatult ilusad ja tõeline kombinatsioonikunst. Avasta meie valgest kullast abielusõrmuste mitmekülgsed disainid. Iga mudel on inspiratsiooniallikas.

Iga abielusõrmuse mudelit saab hõlpsasti esindada valgest kullast. Lihtsalt valige konfiguraatoris valge värv ja seejärel soovitud sulam.

Valgest kullast abielusõrmused on võimalik konfigureerida: 375 (9 karaati), 585 (14 karaati) ja 750 (18 karaati) kullaga.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Valgest kullast abielusõrmused

Trendid tulevad ja lähevad. Tõeline stiil jääb. Valgest kullast abielusõrmused on klassikalised sõrmused, mis on ajas vastu pidanud. Valge kuld on sama püsiv kui tõeline armastus. Valgest kullast abielusõrmused on olnud väga populaarsed alates valge kulla kasutuselevõtust ehtekunstis 1912. aastal. Pruutpaarid hindavad valge kulla eeliseid: Valge kuld on plaatinaga sarnase hõbedase värvusega, kuid seda on lihtsam töödelda. Ja see on kvaliteetsem kui hõbe, kuid ei oksüdeeru - seega on valge kuld abielusõrmused ideaalne alternatiiv neile, kes armastavad ilu. Valgest kullast abielusõrmused on saadaval acredo 375, 585 ja 750 sulamites.

Täiuslik kombineerida: Valgest kullast abielusõrmused

Valgest kullast abielusõrmused muutuvad eriti ainulaadseks, kui neid kombineerida vääriskiviga. Vaevalt et ükski väärismetall on kombineeritav näiteks teemantidega, nagu ka valge kuld.

Tänu lihtsale elegantsusele kui alusele tulevad teemandid, isegi värvilised, valgest kullast abielusõrmused kõige paremini esile. Kuid ka puhtast valgest kullast, ilma kivideta pulmasõrmused panevad südamed kiiremini lööma - mitte ainult sel ühel sellisel imelisel päeval. Avastage laia valgest kullast abielusõrmuste valik acredo's, teie kihlasõrmuste, abielusõrmuste ja ehete spetsialistil.

Kujundage oma abielusõrmus valgest kullast

Teie valge kuldne abielusõrmus võib olla sama individuaalne kui teie armastus: avastage meie abielusõrmuste konfiguraatorist lugematuid disainivõimalusi. Otsustage, mis teile sobib ja kuidas te oma valge kuldseid abielusõrmuseid ette kujutate. Kui eelistate valida meie disainerite ehteid: meie suur valik valgest kullast abielusõrmuseid inspireerib teid. Valige elegantne stiil ja ajatu välimus.