Naiste abielusõrmused | acredo

Naiste Abielusõrmused

Sirvige suurepärast naiste abielusõrmuste valikut. Leia endale meelepärane stiil või disain ja loo oma.

Acredo naiste abielusõrmused sobivad ideaalselt Teie kihlasõrmusega kokku vormi, värvi, sulami ja mõõtmete poolest, sest Te saate vabalt valida, kuidas abielusõrmus täpselt peaks välja nägema.

Täiendage oma pruudikomplekti või mängige kontrastidega. Nautige.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Naiste abielusõrmused

Kuidas leida ideaalne naiste abielusõrmus? See on väga lihtne. Vaadake meie galeriis erinevaid disainilahendusi naiste abielusõrmuste teemal. Valige oma lemmiksõrmused ja lisage need oma soovide nimekirja või broneerige aeg konsultatsiooniks.

Naistele mõeldud abielusõrmused lahedatest loomingulisteni

Me näitame acredos naiste abielusõrmuseid paljudes erinevates stiilides. Ühelt poolt leiad elegantsed või klassikalised abielusõrmused naistele ilma kivita. Neid lihtsaid abielusõrmuseid naistele saab suurepäraselt kombineerida kihlasõrmuse, nööpsõrmuse või igavikusõrmusega. Loomulikult on meil suur rõõm tutvustada palju väiksemate või suuremate kividega abielusõrmuseid naistele. Kuid me näitame ka lahedaid naiste abielusõrmuseid süsiniku või romantilisi abielusõrmuseid naistele milgrainiga. Süsinik ja milgrain koos teemantpaelaga moodustavad väga loomingulised naiste abielusõrmused.

Kui kannad oma abielusõrmust naisele koos kihlasõrmusega, saad konfiguraatori abil sobitada kuju, värvi, sulami ja selle mõõtmed ideaalselt kihlasõrmuse omaga. Pidage silmas sõrmuse komplekti üldist laiust, et see sobiks hiljem Teie käte proportsioonidega. Eriti populaarsed on naiste abielusõrmused teemantidega, alustades kihlasõrmuse suure teemandiga säravat võistlust.

Naiste abielusõrmused orgaaniliste struktuuridega

Lisaks sellele naiste abielusõrmuste luksuslikule variatsioonile leiate acredost erinevaid orgaanilisi pinnastruktuure, mis annavad naiste abielusõrmustele loomuliku välimuse. Inspiratsiooni pindade jaoks võib leida loodusest. Siin on erinevad lehekujud, vee lained, puukoore ja muud looduslikud struktuurid lõputu ideede varu, millega kaunistada naiste ja meeste abielusõrmuseid.