Pingutusrõngad - Kihlasõrmused | acredo

Kinnitusrõngad kui kihlasõrmus

Näiliselt hõljuv teemant on pingestatud. Pingesõrmus on iseloomuga kihlasõrmus. Siit ka meie kollektsiooni nimi: Character.

Pingesõrmus on kaasaegne kihlasõrmus, mis on inspireeritud selgetest, arhitektuursetest vormidest. Kuju ja teemant tasakaalus.

Avastage meie pingesõrmuse ettepanekud oma kihlasõrmuse jaoks. Erinevad variatsioonid lihtsast mänguliseks ootavad sinu avastamist. Kõik need on kõrge kandmismugavusega.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Tension sättega acredo kihlasõrmused

Sõltumata sellest, kas ujuvad kergelt või tihedalt suletud

Kihlasõrmused kui kihlasõrmused kiirgavad kirjeldamatut kergust ja elegantsi. See tuleneb sellest, et kalliskivi on sõrmuse rihma vahele "pingutatud" ja hõljub seega kihlasõrmuse keskel. Mõned inimesed räägivad tõelisest maagiast, kui nad näevad pingestatud sõrmust. Pingesõrmus kui kihlasõrmus väljendab seega ka teie armastuse jõudu ja harmooniat. Laske meie pingutusrõngaste kollektsioonil Character inspireerida teid ja leidke oma isiklik ehe acredo.

####"Play it safe": kihlasõrmused, mis näevad välja nagu pingesõrmused
Pingesõrmuse välimusega kihlasõrmused on eksklusiivne aksessuaar igapäevaelus, kus mõlemad partnerid on kindlalt pildil. Pingutusrõnga välimusega kihlasõrmustes on sädelev teemant integreeritud otse sõrmuse rihma sisse ja on seega kindlalt väärismetalliga ümbritsetud. Kihlasõrmus on kaitstud kalliskivi kulumise või kadumise eest kokkupõrke korral ja jääb teile eluks ajaks. kaitstud, kuid kaugeltki mitte varjatud - kihlasõrmus pingesõrmuse optikas on suurepärane pilkupüüdja ja särab sõrmuse rööpast välja. Kihlasõrmused pingesõrmuse välimusega levitavad kergust ja turvalisust kombineerituna ühes erakordses ehtekorus.

Kihlasõrmus, pingesõrmus: tõelise kunsti sümbol

Pingutusrõnga loomine meie manufaktuuris nõuab tõelist oskust ja võimekust. Sõrmuse rihma keskel oleva teemandi ainulaadne kinnitus nõuab tõelist käsitööoskust ja täpsust. Meie aastatepikkused kullassepad töötavad entusiastlikult selle väikese meistriteose valmimise nimel. Acredo konfiguraatori abil saate pingutusrõnga kujundamisel ise kunstnikuks saada: Seadke suur teemant pingesõrmuse keskel paika väiksemate, külgmiste teemantide abil sõrmuse rajal või looge eri sulamitest värvimäng. Ükskõik, kuhu teie loovus teid viib - pingesõrmus kihlasõrmusena on alati elegantne, diskreetne ja esteetiline alternatiiv solitaire'ile.