Signature kullast kihlasõrmused | acredo

Signature kuld Kihlasõrmused

Kihlasõrmused signature kullast on väga acredo stiilis. Laske end lummata ainulaadsest roosakas beežist kullatoonist.

Signature kuld on meie spetsialistide poolt spetsiaalselt acredo ajoks välja töötatud. Sulam on saadaval 14 kt või 18 kt kullast. Oma pehme värviga tähistab see brändi esmaklassilist kvaliteeti.

Valige oma lemmikmudel Signature beežikast kullast erilise kihlumismomeni jaoks.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Signature kullast kihlasõrmused

Must ja beež on aastaid olnud akredo CI-s ankurdatud. Seega oli mõistlik välja töötada kuldne toon, mis peegeldab brändi identiteeti. Idee on üks asi. Realiseerimine on pikaajaline protsess, millesse oli kaasatud kogu manufaktuuri oskusteave. Arendusprotsessi lõpuks on valminud unikaalne kihlasõrmuste ja abielusõrmuste sulam, mis peegeldab suurepäraselt acredo esmaklassilist kvaliteeti

Signature Gold - varjund

Signature Gold'i toon on üllas ja soe. See on peen ja tagasihoidlik ning sobib seetõttu paljudele nahatüüpidele. Toon põhineb beežil ja sellel on aimatav roosakas toon. Sõltuvalt valguse langusest on see mõnikord sarapuupähkli värvi. See tagab, et teemandid mängivad alati peamist rolli seoses Signature Goldiga.

Signature Gold kihlasõrmuseid saab vastavalt sellele suurepäraselt kombineerida kõigi teemantide vormidega. Acredost leiate Signature Goldi kihlasõrmused ümmarguste teemantide, briljantide või printsess-, baguette-, smaragd-, navette-, südame- või ovaalhambaga teemantidega.

Made in Germany

Signature Gold kihlasõrmused on, nagu kõik meie kihlasõrmused, abielusõrmused ja mälestussõrmused, valmistatud Saksamaal. Meie manufaktuuris luuakse kõige kaasaegsema tehnoloogia ja traditsioonilise käsitöö kombinatsioonina unikaalsed kihlasõrmused, mis tähendavad igal aastal tuhandete pruutpaaride jaoks abielutee algust.