Kihlasõrmused teemantidega | acredo

Teemant Kihlasõrmused

Kihlasõrmused teemantidega ja seda teatud karismaatilisust võib leida siit. Charisma kollektsioonis on loomingulised suurte teemantidega kihlasõrmused.

Karisma on kihlasõrmus abielusõrmuse kvaliteedis. Sõrmuse rihma karastatakse spetsiaalsete menetlustega, nagu abielusõrmuste puhul, ja selle kuju sobib ideaalselt hilisema abielusõrmusega

Esmaklassilised teemandid on paigutatud erinevatesse teemantide kinnitustesse. Avastage Charisma teemantidega kihlasõrmuste paljud võimalused. Lõbutsege.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Kihlasõrmused teemantidega

Igal meie Charisma-kollektsiooni kihlasõrmusel on vähemalt üks teemant sõrmuse keskel. Teemant on Charisma kihlasõrmuste särav keskpunkt. Selle sära räägib erilise armastusloo - teie armastusloo.

Kvaliteetsed teemantidega kihlasõrmused

Seepärast on kvaliteet teemantidega kihlasõrmuste puhul keskse tähtsusega. Charisma ühendab abielusõrmuse rihma kvaliteedi ja sertifitseeritud teemantide kvaliteedi. Charisma teemantidega kihlasõrmuste sõrmuste rööpmeid töödeldakse samade tootmisprotsessidega kui abielusõrmuseid. Eelkõige on tegemist karastusprotsessidega, mis muudavad abielusõrmused sobivaks eluaegseks kandmiseks ja vähendavad kulumisjälgi

Teemantide kinnitus on kindlalt seotud nende karastatud rõngaste rööbastega. Need on samuti spetsiaalselt välja töötatud protsessid, mis muudavad teemantidega kihlasõrmused igapäevaseks kandmiseks sobivaks. Teemant kinnitatakse kihlasõrmusse küüniste või raami abil. See on vastupandamatu iga kord, kui teemant libiseb klikkides kihlasõrmuse kinnitusse.

Sertifitseeritud kihlasõrmused

Me pakume acredo's alati parimaid teemantide omadusi kihlasõrmuste jaoks. Esmaklassiline valik kive alates 0,3 ct on täiusliku sümmeetriaga. Lõikekvaliteet on 3 x suurepärane. Kõik teemandid on sertifitseeritud ja varustatud GIA sertifikaadiga. See vastab kõrgeimale rahvusvahelisele standardile. Me ei luba teemantide fluorestsentseerimist. Kokku pakume oma teemantidega kihlasõrmuse jaoks 5 erinevat kvaliteeti: G-si, G-vs, G-if, E-if ja D-if. Ja seda kõike väga atraktiivse hinna ja kvaliteedi suhtega. Võrdle.

Ja tegutsege koos meie disaineriga. Lisage sõrmuse keskmisele kivile teemante või kasutage erinevaid värve ja sulamit. Laske oma loovusel vabalt tegutseda. Charisma teemantidega kihlasõrmused ei jäta midagi soovida.