Klassikalised & aegumatud kihlasõrmused | acredo

Klassika Kihlasõrmused

Klassikaline on trend. Sirvige meie galeriid ja leidke klassikalised kihlasõrmused valgest või kollasest kullast, mille keskel on suurepärane teemant.

Teemant on kindlalt kinnitatud "prong" või "bezel" sättesse. Klassikaliste kihlasõrmuste sõrmuse pind on puhas ilma küljeteemantideta. Tähelepanu on täielikult keskendunud keskse kivi sädelusele.

Klassikaline kihlasõrmus sobib ideaalselt abielusõrmuse juurde. Ajatu ilu Teie armastusele.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Klassikalised kihlasõrmused

Stiil on üsna lihtne ja liigub tagasihoidlikkuse suunas. Seetõttu on klassikalised kihlasõrmused ilma täiendavate teemanditeta sõrmuse pinnal. Fookus on täielikult keskele asetatud suurel teemandil. Selle lihtsuse tõttu on klassikalised kihlasõrmused ajatult ilusad. Neid on täiesti lihtne kombineerida teiste sõrmuste ja ehetega ning seega tagavad nad eluaegse rõõmu.

Kihlasõrmuste klassika valgest ja kollasest. Kihlasõrmused on eelistatavalt kollasest või valgest kullast, sest need on klassikalised kulla värvid ja kullasulamid. Kui aga klassikaline kihlasõrmus peaks olema valge või hõbedase värvusega, valivad üha enam paare plaatina.

Plaatinast klassikalistel kihlasõrmustel on igapäevaelus eeliseid materjali vastupidavuse tõttu. Plaatina sõrmused on läbinisti üks materjal, see pole vaid pinnakate, mis kulumisel ei muuda värvi. Valge kuld, mis on roodiumikattega (ilma roodiumikatteta oleks ta hallikas kuld), kuludes aga muudab värvi. Lisaks teeb plaatina klassikalised kihlasõrmused kaalukaks. Proovige seda. See tundub imeliselt raske. Ideaalne tormilise argipäeva jaoks.

Ainult parimad klassikud. Acredo's pakume Teile alati ainult parimaid teemantide omadusi. See kehtib ka klassikaliste kihlasõrmuste kohta. Alates 0,3ct on igal teemandil rahvusvaheline sertifikaat. Iga klassikaline kihlasõrmus valmistatakse meie tehases Saksamaal, mis on RJC-sertifikaadiga ja tagab kõrgeimad tootmisstandardid.

Kui klassikalised kihlasõrmused on valmistatud eritellimusel, esitatakse need kvaliteetses acredo-karbis. Kui see abieluettepaneku ajal avatakse ja Teie pilk langeb klassikalisele kihlasõrmusele, on õnn garanteeritud.