0,25 ct. kihlasõrmus - veerand karaati | acredo

0,25 ct. Kihlasõrmused

Veerandkaraadised kihlasõrmused 0,25 ct teemantidega acredolt kiirgavad diskreetset elegantsi.

Kandke oma veerandkaraadist 0,25 ct ühe teemandi näol või lisage sõrmusele kivirida. Tulemuseks on alati Teie isiklik lemmik.

Milline 0,25 ct kihlasõrmus sobib mulle? Valige disain ja määrake teemantide kvaliteet. Väga lihtne.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

0,25 ct. kihlasõrmused - veerand karaati - acredo

Veerand karaati realiseerib unistuste sõrmuse teemandiga

Kihlasõrmused 0,25 karaadiga on ideaalne alternatiiv kõigile armastajatele, kes soovivad oma unistust teemantsõrmusest teoks teha. Kuigi need on mõnevõrra väiksemad kui üks karaat, on need piisavalt säravad, et vallutada oma kallima süda ja täiustada abieluettepanekut teemantsõrmusega: Veerandkaraadised kihlasõrmused on taskukohased ja täiesti romantilised.

0,25 ct kihlasõrmused: Teie määrate kvaliteedi.

Mida gramm on kulla jaoks, seda on karaat teemantide jaoks. Karaadid näitavad teemandi kaalu. Üks karaat vastab 0,2 grammile. Kihlasõrmused 0,25 karaadiga on seega kerged ja mugavad kanda. Te saate oma veerandkaraadi kvaliteedi täpselt kindlaks määrata acredo abil, määrates ise ülejäänud 3 C-d - värvuse, puhtuse ja lõike. Teie abistamiseks oleme juba eelnevalt välja valinud parimad kvaliteedid. Acredo abil saate alati 0,25 ct. kihlasõrmuse esmaklassiliste teemantidega. Kui lisate oma 0,25 ct. teemantiga peenikese kivipesaga sõrmusele, täiustab see veelgi teie veerandkaraadist kihlasõrmust ja muudab selle veelgi erilisemaks.

Kuidas panna oma veerandkaraatiline kivi särama?

Kuigi veerandkaraat on veidi väiksem kui klassikaline 1 karaat, saab kihlasõrmuse kivi siiski kaunilt esile tuua. Meie töötajad annavad Teile selles osas hea meelega nõu või saate acredo konfiguraatori abil ise katsetada, kuidas Teie veerandkaraadiga kihlasõrmust kõige paremini esile tuua. Kõige tähtsam on veerandkaraadise kihlasõrmuse puhul valida Teile sobiv raamistus. 0,25 karaadine teemant võib olla briljant- või printsesslõikega teemant. Seda saab asetada mitmesugustesse sätetesse, näiteks 4-grapi, 6-grapi vahele või "bezel" sättesse. Valgest kullast või plaatinast valmistatud sõrmus toetab imeliselt teemandi valguspeegeldusi ja muudab Teie veerandkaraadise teemandi tõeliseks pilgupüüdjaks. Kui teemant on samuti briljantlõikega, näitab veerandkaraadine kihlasõrmus oma täielikku sära.