Eksklusiivsed kihlasõrmused | acredo

Eksklusiivne Kihlasõrmused

Eksklusiivne kihlasõrmus on ideaalne algus teie ühisele elule. Eksklusiivsed kihlasõrmused, mis on valmistatud puhtast plaatinast, vääriskullast ja peenikestest, sertifitseeritud teemantidest, on sõrmused igavikuks

Kõik siin näidatud eksklusiivsed kihlasõrmused on inspiratsiooniallikad, mida saate konfiguraatori abil täiesti individuaalselt edasi arendada

Valmistame iga eksklusiivse kihlasõrmuse suure tähelepanuga. Suurepäraste teemantide (0,5 kuni 1,0 ct) abil saab teie kihlasõrmusest eksklusiivne armastuse tõend.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Eksklusiived ja elegantsed kihlasõrmused

Kas see oli armastus esimesest silmapilgust või alles teisest silmapilgust? Oluline on see, et sa oled juba kohtunud oma elu kõige väärtuslikuma asjaga. Teie unistuste naine või mees. Eksklusiivsed kihlasõrmused rõhutavad, kui palju te soovite oma ülejäänud elu koos veeta. Näita oma partnerile, kui asendamatu ta on, valides eksklusiivsed kihlasõrmused: Teie armastus tema vastu on sama väärtuslik kui elu ise. Acredos saate valida kas eksklusiivsed kihlasõrmused meie esmaklassilistest kollektsioonidest või isikupärastatud abieluettepaneku sõrmused.

Eksklusiivsed kihlasõrmused: väärtuslikud mitmel moel

Eksklusiivseid kihlasõrmuseid kannavad paljud paarid ka pärast pulmi kihlumiseelsete sõrmuste kujul. Juba ainuüksi teie elu meeldejäävad etapid, nagu abieluettepanek, pulmad ja mesinädalad, millega te seostate oma kihlasõrmuseid, teevad teie kihlasõrmustest eksklusiivsed ehted. Memuaarsõrmus , populaarne kihlasõrmus, ei ole mitte ainult keelavalt kallis oma paljude väikeste teemantide tõttu, vaid pigem selle kõrge immateriaalse väärtuse tõttu erilistes mälestustes.Kihlasõrmus, mis on valmistatud väärilisest plaatinast koos veatu teemandiga või lihtne sõrmus, mis on täis emotsioone ja erilisi elusündmusi - teie kihlasõrmuste eksklusiivsusel ei ole piire.

Kuidas eksklusiivsed kihlasõrmused muutuvad tõeliselt asendamatuteks

Acredo abielusõrmuste konfiguraatori abil saate oma kihlasõrmused veelgi eksklusiivsemaks muuta. Valige oma lemmik meie sõrmuse mudelite ja disainide hulgast ning määrake lisaks sellele ka teemantide asetus ja lihvimine: Briljant-, printsess- või baguette'ileviimine. Eksklusiivsed kihlasõrmused, mis on konfigureeritud iseseisvalt teie kallimale üllatuseks või valitud üheskoos ühest meie mitmekülgsest kollektsioonist, on ideaalsed abielu eelkäijad. Selleks, et eksklusiivsed kihlasõrmused rõõmustaksid teid ka pärast pulmi, pakub acredo teile ajatuid disainilahendusi, parimaid materjale ja eriti kvaliteetset tööd.