Vintage kihlasõrmused | acredo

Vintage Kihlasõrmused

Traditsiooniline milgrain loob kaunid, kuid samas kaasaegsed kihlasõrmused, millel on vintage välimus.

Sõrmusel reastub tera tera järel üks või mitu rida. Ka terade paksust võib acredo juures varieeruda.

Proovige seda ja looge oma unikaalne kihlasõrmus vintage stiilis. Või valige lihtsalt mõni valmismudel meie kataloogist. Lõbutsege.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Vintage kihlasõrmused

Vingate pulmad kombineerivad traditsioonilisi ja teisi elemente. Mõiste vintage tähendab vana, auväärne, silmapaistev. Seega annab vintage-stiil kaasaegsetele pulmadele klassikalise, väärika iseloomu.

Vintage pulmad - Vintage kihlus

Vintage pulmadest ei ole kaugel vintage kihlus ja vintage kihlasõrmused. Kui sulle meeldib vintage stiil, siis peaksid sa seda valima. See hõlmab nii sobivat kaunistust, sobivat riietust kui ka vintage-kihlasõrmust.

Kuna vintage-kihlasõrmus peaks sobima ideaalselt stiiliga ja olema siiski kaasaegne, on teil acredo's võimalus valida milgrainiga kihlasõrmus meie kataloogist või kujundada see ise. Meie disainerid on välja mõelnud kõige kaunimad vintage detailidega kihlasõrmused. Neid mudeleid tutvustame oma kataloogis.

Traditsiooniline muster vintage kihlasõrmuste jaoks

Kataloogist leiate erineva paksusega milgrainiga vintage stiilis kihlasõrmused. Alates peenikestest kuni väga selgelt eristuvate pärliteni, mis on sõrmusel näha sirgjooneliselt. Huvitavad kujundused on loodud 2 või isegi rohkemate millgrain-mustrite kombineerimisel. See on teine nimetus helmeliidule. Traditsioonilist milgrain'i võib kanda isegi sõrmuse küljele.

Kullasepp saavutab milgrain'i väikese ratta abil. Ja imekombel lõpeb iga sõrmuse ümbermõõt vintage-kihlasõrmustel alati tervete pärlitega. See on väga traditsiooniline protsess, mida me kombineerime sõrmustega, mis valmistatakse meie Saksamaal asuvas manufaktuuris uusimate tehnoloogiate abil. Iga manufaktuurist väljuv vintage kihlasõrmus on ainulaadne.

Vintage kihlasõrmused

Ja nüüd kujutage ette, et Te lähete reisile maale. Te kannate kleiti. Teie partner on riietatud särgi, kikilipsu ja traksidega pükstega. Ühes idüllilises kohas üllatab teie partner teid ja küsib: "Kas sa tuled minuga abiellu?".
Sa säravad ja su silmad säravad - konkureerides oma unikaalse vintage-kihlasõrmusega.