Printsessi lõikega kihlasõrmused | acredo

Kihlasõrmused mit Printsess Diamant

Printsessi teemandiga kihlasõrmused on moodne alatoon. Printsessi lõikega teemantide selge ruudukujuline kuju annab kihlasõrmusele klassi. Justkui moodsate printsesside jaoks tehtud.

Printsiitidega kihlasõrmuse stiil varieerub lihtsast luksuslikuni. Kõik sõltub seadistusest ja sõrmuse rihmast. Pakume suurepärast valikut huvitavaid seadistusi printsessi teemantidele

Avastage printsess-teemantide diskreetne võlu oma unikaalse kihlasõrmuse jaoks ja kujundage see ise.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Kihlasõrmus kaasaegsetele printsessidele

Kui te mõtlete kihlasõrmusele, siis on teil tavaliselt kohe meeles ümmarguse teemandiga sõrmus. Kuid tänapäeva printsessidel on veel üks lemmik. See on kihlasõrmus printsessi lõikega teemandiga.

Princess Cut

Printsesslihviga teemant on ülalt vaadatuna ruudukujuline või kergelt ristkülikukujuline. Küljelt vaadatuna meenutab kivi tagurpidi pööratud püramiidi. Printsiit-tiimant on populaarsuselt teine pärast ümmarguse briljandi järel. See on suhteliselt noor lõiketüüp, mis loodi 1960ndatel aastatel.

Sellest ajast alates on printsessi lõikega kihlasõrmused muutunud üha populaarsemaks. Selge ruudukujuline lõige leiab üha rohkem järgijaid. Kaasaegsete printsesside kihlasõrmuse välimus on pigem tagasihoidlik. Asjatundja naudib ja vaikib

Printsesside stiil

Sõltuvalt asetusest saab printsess-teemandiga kihlasõrmusest elegantne või luksuslik ehtekivi. Neli diskreetset ümmargust või ruudukujulist küünist koos kuld- või plaatinast sõrmuse kinnitusega kiirgavad lihtsat elegantsi. Avatud rõngakinnitus koos tavalise sõrmuse või väikeste teemantidega varustatud sõrmusepaelaga sobib hõlpsasti linna elustiiliga. Kihlasõrmused, mille keskel on suur printsess-teemant ja sõrmuspaelal on palju briljant-, printsess- või baguette-teemante, on luksuslikud it-pieces. Laske end inspireerida ja kujundada vastavalt oma soovidele.

Kujundage oma kihlasõrmus printsessi teemandiga

Kõiki printsess-teemantidega kihlasõrmuste kujundusi saab muuta konfiguraatori abil. Te valite printsess-teemandi suuruse ja kvaliteedi. Otsus kulla või plaatina vahel on kiiresti tehtud. Teemantide asetus peegeldab teie isiklikku stiili. Ja teie ainulaadne kihlasõrmus on valmis. Kõikidest küsimustest jääb vaid küsimus ja jah.