Taskukohased kihlasõrmused | acredo

Taskukohased Kihlasõrmused

Kuni 0,25 ct teemandid koos õrnade sõrmuse grappidega annavad imeliselt peenikese, kuid taskukohase kihlasõrmuse.

Soodsad kihlasõrmused ei pea olema lihtsad. Avastage meie lai valik taskukohaste kihlasõrmuste disainilahendusi. Valige oma lemmik ja muutke värvi, sulamit ja kive, kuni sõrmus vastab Teie ootustele. Tehke odav kihlasõrmus oma sõrmuseks, mis on sama ainulaadne kui Teie armastus.

Kihlasõrmused acredolt: taskukohased ja lummavalt ilusad.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Taskukohane kihlasõrmus

Ameerikas kehtib reegel, et kihlasõrmus peaks olema 3 kuupalga väärtuses. Saksamaal on kihlasõrmuse keskmine väärtus palju väiksem. See kultuuriline erinevus ei muuda siiski tunnustust, mida kihlasõrmus väljendab teie südamesõbrale.

Taskukohased kihlasõrmused armastuse ja kvaliteediga

Sõltumata sellest, kas tegemist on odava kihlasõrmuse või luksusversiooniga - oluline on teie armastus. See armastus on võrdselt oluline nii taskukohase kui ka luksusliku kihlasõrmuse versiooni puhul. Teie isiklik armastuslugu peegeldub teie kihlasõrmuses. Valmistame iga kihlasõrmust, olgu see siis taskukohane, loominguline või väljapeetud, meie manufaktuuris suure tähelepanuga detailidele.

Disaini odavad kihlasõrmused

Kihluse kõige olulisem emotsionaalne element on abieluettepanek. Kui see tuleb südamest, ei ole oluline, kas kihlasõrmus oli taskukohane või kallis. Ainult armastus loeb. Optimaalne ettevalmistus hõlmab kihlasõrmuse disaini. Avastage lõputuid võimalusi acredos. Otsustage kihlasõrmuse värv ja valige seejärel odavam sulamivariant. Nii säästate oma eelarvet.

Teemandiga, ükskõik kui väike see ka poleks, saab teie taskukohane kihlasõrmus väga eriline. Lisaks suurusele on kihlasõrmuse väärtuse puhul määravaks ka teemandi kvaliteet. Et see oleks taskukohasem, valige teemantide kvaliteet, mis vastab teie eelarve ootustele.

Parimad nõuanded soodsate kihlasõrmuste jaoks

Me aitame Teid hea meelega soodsa kihlasõrmuse valikul ja kujundamisel. Meie kõrgelt koolitatud nõustajad kasutavad hea meelega oma teadmisi, et muuta Teie kihlasõrmus ilusaks ja taskukohaseks vastavalt Teie eelarvelistele soovidele. Ka graveerimine mängib samuti olulist rolli. Peida sõrmusesse salajane armastussõnum, joonistus või kuupäev ja tulemuseks 100% unikaalne sõrmus.