Solitaire Sõrmused: Suur valik Solitaire'id

Solitaire Kihlasõrmused

Solitaire - kollektsioon, mis tõlgendab solitaire'i sõrmuse ümber

Solitaire'i sõrmused on tõelised klassikud. Las meie valik inspireerib teid.

See ei ole oluline mitte ainult kaasamiseks. Samuti on see alati ilus kingitus ja ainulaadne kiindumuse sümbol.

Mõista meie solitaire-mudeleid kui soovitust, mille põhjal arendate oma isikliku kihlasõrmuse.

Solitaire'i sõrmuse puhul on tähelepanu keskmes üksainus kalliskivi.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Solitaire (või solitaire)

Sõna solitaire algne tähendus kui üksildane seoses oma erilise armastusega on selgelt mitmetähenduslik. Sest nii soovite oma partnerile kingitud solitaire'iga rõhutada oma kiindumust: Et tulevikus ei oleks enam üksildane, vaid kõnniksime koos tuttavatel radadel. Solitaire-sõrmuse teemant on särava keskusega. Nelja või kuue küünisega solitaire'i keskse kalliskivina paneb see mitte ainult teie kallima südame, vaid ka kogu maailma särama.

Solitaire kui kihlasõrmus

Kuigi prints William ja hertsoginna Catherine teatasid avalikkusele oma kihlusest leedi Diana sinise safiirisõrmusega, asendas solitaire juba ammu safiirisõrmuse kihlasõrmuse kui kihlasõrmuse. Sest selle sära on lihtsalt võimatu vastu panna. Säravat teemanti ei peida kinnituspesa ja seega neelab valgust kõikidest suundadest.Valge raamistus suurendab teemanti visuaalselt, sest inimsilm ei näe enam piire raamistuse ja kivi vahel ning võimaldab neil üksteisega sulanduda. Nagu armastus sinu südames. Loomulikult saate säravat solitaire'i ka pärast pulmi nautida. Kanna seda sõrmusena või teisel sõrmel. Solitaire on liiga ilus, et pärast pulmi ära panna!
Valge raamistus suurendab teemanti visuaalselt, sest inimsilm ei taju enam mingeid piire raamistuse ja kivi vahel ning võimaldab neil omavahel sulanduda. Just nagu armastus teie südames. Loomulikult saate säravat solitaire'i ka pärast pulmi nautida. Kanna seda sõrmusena või teisel sõrmel. Solitaire on liiga ilus, et pärast pulmi ära panna!

Konfigureeri oma pasiiriumi välimust ise

Kujundage solitaire ise acredo abielusõrmuse konfiguraatori abil ja väljendage oma kihluse suurt tähtsust. Eriti solitaire'i puhul on teil arvukalt kaasaegseid võimalusi. Kui teemantide klassikaline kuju ei ole teie jaoks piisavalt põnev, siis vaadake erinevaid, trendikaid sõrmusstiile, näiteks kollektsiooni "Cordial", mis on kas peidetud või ründavalt pühendatud südametemaatikale. Lisaks sellele ei pea enam valima traditsioonilist briljantlõiku, vaid võite valida ka printsess- või baguettlõike. Acredo konfiguraatori abil saate hõlpsasti ja samm-sammult kujundada oma solitaire'i: Te valite oma lemmikmotiivi ja otsustate seejärel värvi, sulami, teemandi, kvaliteedi ja suuruse üle. Kui te ei tea, nõustame teid hea meelega meie asukohtades, isegi teie läheduses. Vallutage oma unistuste naise süda individuaalselt kujundatud solitaire'iga acredolt.