Kihlasõrmused südamega | acredo

Kihlasõrmused südamega

Oled sa lootusetult romantiline ja armastad teemante? Siis on meil siin teie jaoks sobivad kihlasõrmused - kõik südamega.

Süda on armastuse ja elu sümbol. Oleme sellele sümbolile pühendanud terve kihlasõrmuste kollektsiooni nimega Cordial

Avastage tõeliste südamega teemantide, peente südamega detailide või südamega seadistustega kihlasõrmused.

Kinkige oma süda ja kujundage see isikupäraseks.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Kihlasõrmus, millel on palju südant

Südamekujulise kihlasõrmusega abieluettepanek on puhas romantika. Kujutage ette, et teid on kaks, kõigi küsimuste küsimus on just esitatud, kast avaneb ja paljastab särava südame. Pole paremat viisi, kuidas oma südant ära anda. "Jah" on peaaegu garanteeritud.

Kihlasõrmus koos teemantidega südamega

Südamekujulise teemandi sära tuleneb selle tahkudest. Need vastutavad valguse peegeldumise ja sellega kaasneva sära eest. Nagu kõigi teiste teemantide puhul, peame ka südamekujulise teemandi puhul kvaliteeti väga oluliseks ja pakume põhimõtteliselt ainult parimaid kive. Sõltuvalt disainist saate valida südamekujulisi teemante alates 0,1 ct kuni 1,0 ct. Teie kujundate. Valmistame oma Saksamaal asuvas manufaktuuris suure tähelepanuga detailidele.

Südame üksikasjad kihlasõrmuse jaoks

Südameteemandid on kindlalt kinnitatud 3 või 6 lüliga kinnitusse. Sõrmuse rihm on kas klassikaliselt lihvitud või lisaks kaunistatud väikeste teemantidega teemandisüdame kõrval. Lisaks teemantidega südametega kihlasõrmustele pakume ka sõrmuseid, mille küljel on peened südametailid. Esipoolt vaadates torkab silma ümmargune teemant. Pöörake sõrmus küljele ja väikesed südamed muutuvad nähtavaks, mis on asetatud kinnitusse küljele. Või on küünised ise väikese südame kujuga. Mine avastamisretkele. See meeldib teile.

Kihlasõrmused peidetud südamega

Südamega kihlasõrmuste väga eriline variant on SECRET HEART®. Siin on sõrmuse rihma küljele töödeldud peidetud süda. See on nähtav, kui vaadata sõrmust teatud vaatenurgast. Nende kihlasõrmuste puhul on tegemist partnerluse saladusega, mida hoitakse peidetud südamega.