Halo kihlasõrmused - elegantne ja pilkupüüdev | acredo

Halo kihlasõrmused Sõrmused

Halo kihlasõrmused on elegantse ja pilkupüüdva väljanägemisega. Kauni teemandi keskel asub väikeste teemantide ring ehk halo.

Keskmine teemant ja halo selle ümber loovad visuaalselt suurema teemanti mulje ning suurendab selle sära veelgi.

Vali traditsioonilise ümmarguse briljandilõige, erilise ovaalse teemantiga või cushion lõikega teemantiga halo kihlasõrmuste vahel võrratu välimuse jaoks.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Halo kihlasõrmused

Halo kihlasõrmusel on keskel olev teemant või vääriskivi, mida ümbritsevad väiksemad teemandid. Halo raamistus rõhutab keskmist kivi, luues muljetavaldava välimuse ja särava valguse aura.

Halo kilhasõrmused - Teemandikujud

Kõige populaarsem teemandi kujund halo kihlasõrmuse jaoks, nagu ka teiste kihlasõrmuste puhul, on traditsiooniline ümar teemant, mis loob ajatult elegantse välimuse.
Padjake lõikega teemant võimaldab suurepärast ristkülikukujulist või ruudukujulist halo kihlasõrmust pehmete servadega.
Viimasel ajal on ovaalsed teemandid muutumas üha populaarsemaks halo kihlasõrmuste jaoks, luues unikaalse välimuse ja pikendades sõrme.l

Halo kihlasõrmused - Karaadi kaal

Halo kihlasõrmuse karaadi kaal on isikliku eelistuse küsimus. See erineb ka riigiti. Väikeste sõrmede jaoks võib sobida 0,2 karaadiga keskmine kivi, luksuslike halo kihlasõrmuste keskmine kivi võib ulatuda kuni 1,5 karaadini.

Loo enda Halo kihlasõrmus

Acredo abil on enda unikaalse halo kihlasõrmuse loomine üsna lihtne. Valige lihtsalt galeriist meelepärane mudel ja reguleerige metalli värvi, sulami, kivisuurust ja kivikvaliteeti. Teie halo kihlasõrmus võib olla valmistatud kollasest kullast, valgest kullast, roosa- või punasest kullast või erilisest beežist Acredo Signature kullast. Teemanti kvaliteet on alati sertifitseeritud tipptasemel.

Kuidas valida parimat kiviraamistikku

Halo kihlasõrmused pakuvad disaini kaudu palju võimalusi kohandamiseks. Esiteks on erinevad keskmise kivi kujundid. Teiseks saab keskkivi ümbritsevaid teemante erineval viisil paigutada: klassikaline pavé-raamistik, kaasaegne kanalraamistik või julge ümberkeharaamistik. Lõpuks võib sõrmuse vars ise olla teemantidega või ilma. Parima raamistiku valimiseks lihtsalt sirvige meie galeriid ja leidke endale meelepärane halo kihlasõrmus.