Ühe karaadiga kihlasõrmused 1,0 karaat | acredo

1,0 karaat Kihlasõrmused

1,0 ct kihlasõrmus, nn ühe karaadi sõrmus, on avaldus teie tõelisest armastusest. Laske end inspireerida allpool näidatud 1,0 ct kihlasõrmuse kujundustest ja looge oma ainulaadne ühe karaadiga kihlasõrmus.

Iga 1,0 ct teemant on suurepärase lihviga ja GIA ekspertiisiga

Kombineerige oma ühe karaadiga sõrmuse disain meie Solitaire, Cordial või Charisma kollektsioonist, et saada ainulaadne armastuse tõend.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

1 karaadine teemantiga kihlasõrmus - 1,0 ct.

Sinu armastuse täiuslikkus

1,0-karaadine kihlasõrmus on teie armastuse tõeline kroonimine. Sest naised on alati ülistanud ühe karaadi sära ja sära. Kihlasõrmuse 1,0 karaadi väljendusrikkus inspireerib teie kallimat nii igapäevaelus kui ka erilistel puhkudel. 1,0-karaadise kihlasõrmusega näitad, kui ainulaadne on sinu elu armastus sinu jaoks, ja annad märku ühisest helgest tulevikust. Täiuslik nagu teie armastus, puhas nagu teie lojaalsus ja luksuslik nagu printsess - 1,0-karaadine kihlasõrmus väljendab teie tundeid ja kiirgab teie südame soojust.

Puhas luksus: kihlasõrmus 1,0 karaadi plaatinast

Väärtuslik üks karaat väärib, et seda kombineeritaks kvaliteetse väärismetalliga. Seepärast soovitame oma 1,0-karaadise kihlasõrmuse sulamiks väärisplatinat või sooja 750/- kulda (18 karaati). Klassikaline solitaire-sõrmus asetab 1,0-kilose teemandi kesksele kohale ja on kihlasõrmuste seas tõeline klassik.

Suurepärane lihv, näiteks briljantlõige, ning ainulaadne sõrmusehoidja meie Solitaire-, Cordial- või Charisma-kollektsioonist muudavad teie ühekaraadilise sõrmuse täiuslikuks. Põnevalt särava 1,0-kilose teemandi ja parimate väärismetallide kooskõla - nii õnnestub teil luua ainulaadne armastuse tõend.

Täiuslikkus kolm korda: 1,0-karaadine kihlasõrmus akredo's

Sama täiuslik kui teie armastus ja 1,0-kilose teemandi kvaliteet on teie ühekaraadilise sõrmuse loomine meie manufaktuuris. Suurepärane lihvimine, suurepärane teemantide kinnitamine ning peen integreerimine sõrmuse rihma - meie kullassepad töötavad asjatundlikult ja kindla vaistuga, et viia lõpule teie kihlasõrmus 1,0 karaadi. See tagab teile suurepärase kandmismugavuse ja aastatepikkuse naudingu oma ühe karaadiga sõrmusest. Valige ühe karaadiga sõrmus acredolt, millel on rahvusvaheline kogemus, ja rõõmustage oma südamedaami 1,0ct kihlasõrmusega, mis on omaette klass.