Fancy kujuga kihlasõrmused | acredo

Fancy kujuga Kihlasõrmused

Sa armastad midagi erilist? Siis olete õiges kohas. Fancy kollektsioonis on kihlasõrmused ebatavaliste lõikega teemantidega.

Lase end inspireerida printsess-, baguette'i-, smaragd- ja navette'i lihviga fancy kihlasõrmustest. Kas otsite oma armastust väljendavat teemantsüdant? Selles kollektsioonis pakume ka südamekujulisi või ovaalseid teemante.

Teemandid on asetatud pringis, kaunistatud väikeste briljantidega sõrmuse rihma küljes või täiesti tavalised. Valige oma stiil.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Uhked kihlasõrmused

Erilisus on alati vaataja silmis. Olete leidnud selle erilise inimese, kellega soovite oma elu jagada. Eriline inimene vajab erilist kihlasõrmust. Me täidame selle soovi meie uhkete kihlasõrmuste kollektsiooniga.

Uhked teemandid kihlasõrmuse jaoks.

Fancy kollektsioon sisaldab ebatavalisi kihlasõrmuseid erinevate teemantide lõikega. Lisaks nii populaarsele ümmarguse lihviga teemandile on ka imelisi kujundeid, mis toovad teemandid esile hoopis teistmoodi. Fancy kollektsiooni kihlasõrmuste kõige emotsionaalsem lihv on muidugi südamekujuline. See jõuab armastuse südamesse.
Baguette'i ja navette'i lõiked veenavad oma õhukese kujuga. Ovaal- ja smaragdlõiked on olulised. Ükskõik, mille kasuks te otsustate, acredo ebatavalise Fancy kihlasõrmusega vallutate südamed tormiliselt.

Ebatavaline ja 100% unikaalne

Fancy kihlasõrmus muutub veelgi ainulaadsemaks, kui valite Signature Gold'i sõrmuspaela. Nii ühendate ainulaadse acredo kullasulami kõige erakordsemate teemantidega, et luua täielik kunstiteos. 100% acredo ja 100% unikaalne.
Võite loota acredo kvaliteedile. Me valmistame fantaasiarikkad kihlasõrmused individuaalselt ja suure armastusega oma manufaktuuris Saksamaal. Sertifitseeritud esmaklassiline kvaliteet Made in Germany.