Kihlasõrmused teemantidega | Teie armastuse jaoks

Kihlasõrmused teemantidega

Kujundage oma kihlasõrmus teile sobiva suurusega teemantidega. Akredo alates 0,10 ct. kuni 2,00 ct.

Akredo, kõik kihlasõrmused teemantidega alates 0,3 ct on rahvusvahelise tipptasemel ekspertiisiga teie turvalisuse tagamiseks.

Briljant on ümmarguse lihviga teemant, millel on maksimaalselt 58 tahku. Need annavad teie kihlasõrmusele põnevat sära.

Briljandiga kihlasõrmus on paljude naiste unistus. Las see saab tõeks.

Teemandid tähendavad tunnustust ja pühendumist. Kujundage oma kihlasõrmus koos vääriskivide kuningaga.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Kihlasõrmus Brilliant - teemantsõrmuse kehastus

Briljandiga kihlasõrmus on teie armastuse kehastus - särav nagu teie kallima silmad abieluettepaneku ajal, ilus nagu ühiselt kogetud hetked ja igavene nagu teie suhe. Spetsiaalset briljantlihvi, millel on maksimaalselt 58 tahku, on kasutatud alates 1910. aastast ja see on tänapäevalgi väga populaarne. Ka sina võid valida särava kihlasõrmuse ja võluda oma südamesõbranna.

Nagu nimigi ütleb..

Nimi brilliant on tuletatud prantsuse keelest ja tähendab "särav, särav". Kihlasõrmus briljant on oma nime vääriline - kui selle 58 tahku on optimaalses nurksuhtes, on võimalik valguse peegeldumine. Need annavad kihlasõrmuse briljandile selle lummava sära. Nii säravad teie partner ja kihlasõrmus, kui te teete abieluettepaneku, nagu oleks see taevane paar.

Konfigureerige oma kihlasõrmus ise

Kas õrn nagu pool karaati või silmatorkav nagu ühe karaadi - acredos saate valida oma kihlasõrmuse briljandi suuruses 0,10ct kuni 2,0ct ja otsustada ise, milline briljant teile kõige paremini sobib. Kombineerige oma kihlasõrmus briljandiga väärisliidetega plaatina, kuld või valge kuld ja rõhutage oma briljandisõrmuse kõrget kvaliteeti. Briljandi kihlasõrmuse 4 või 6 ribi kinnitus on tõeline klassika, raamiga kinnitus on harmooniline ja sobitub mugavalt abielusõrmuse vastu ning pingestatud kinnitus võimaldab briljandil ümberringi sädeleda. Proovige neid erinevaid seadistusi ühes meie nõustamiskeskustes või kombineerige neid ise internetis acredo configurator abil. Briljantide värvus on samuti varieeruv - akredo pakub teile valikuvõimalusi briljantidest sinise varjundiga, nagu Iceblue, kuni sooja konjaki toonini ja erakordse musta toonini. Kujundage oma särava kihlasõrmus ja üllatage oma elu armastust särava kalliskiviga.