Kihlasõrmused 0,7 ct koos sertifikaadiga | acredo

0,7 karaati Kihlasõrmused

Targalt on valitud 0,7 ct kihlasõrmus. See veenab kauni kivisuuruse ja suurepäraste proportsioonidega.

0,7-karaadine kihlasõrmus annab mulje, kui seda üksi sõrmes kanda. Koos teie abielupaela või igavikusõrmusega on teie 0,7-karaadine suurepärane pilgupüüdja.

Kvaliteet on alati silmapaistev. Igal 0,7 ct kihlasõrmsel on rahvusvaheline tippsertifikaat. Sinu isiklik armastuse märk.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

0,7 ct. kihlasõrmused - eksklusiivne alternatiiv klassikutele

Paistke teistest silma 0,7 karaadise kihlasõrmusega: 0,7 karaadised teemandid ei ole kihlasõrmuste seas standard ja on suurepärane alternatiiv klassikalistele pool- ja ühekaraadistele sõrmustele. 0,7-karaadised kihlasõrmused on juba luksuse väljendus tänu keskkivi suuremale kaalule ja suurusele. Elegantne ja mitte liiga edev 0,7-karaadist kihlasõrmust saab optimaalseks igapäevaseks kandmiseks kanda lihtsamate abielusõrmuste kõrval. 0,7-karaadised kihlasõrmused näitavad teie ainulaadset armastust ega suru end üldse peale.

Kujunda oma 0,7-karaadine kihlasõrmus

Teostage oma unistus 0,7-karaadisest kihlasõrmusest ja looge oma isiklik lemmikehe kiiresti. Olgu üllatuseks oma armastatule või koos – acredo konfiguraatoriga on täiuslike 0,7 ct kihlasõrmuste valimine lõbus ja võimaldab individuaalsetel ideedel voolata. Valige ühest meie kollektsioonist oma lemmik 0,7 ct kihlasõrmuse mudel ja määrake värv ja sulam.

Meie näpunäide: 0,7-karaadise kihlasõrmuse jaoks peaksite valima kvaliteetse kullatooni või plaatina sulami. See rõhutab teie 0,7-katuselise teemandi väärtust. Kihlasõrmused 0,7-karaadised sobivad igat tüüpi seadistamiseks ja lõikamiseks. Klassikaline briljantne lõige paneb 0,7-karaadise eriliselt särama, samas kui südamekuju sümboliseerib sinu armastust – lase end inspireerida.

Meile meeldivad ka 0,7 ct kihlasõrmused.

0,7 ct kihlasõrmustel on acredo parim rahvusvaheline sertifikaat. See tagab teie 0,7-karaadise teemantsõrmuse eksklusiivsuse ja väärtuse. Meie manufaktuuris pöörame suurt tähelepanu teie hinnalise 0,7 ct kihlasõrmuse kvaliteetsele töötlusele – meie disainerid, kullassepad ja konsultatsioonikeskuste töötajad töötavad teie 0,7 ct kihlasõrmuse loomise kallal suure armastuse ja kirega.