Kihlasõrmused 0,7 ct koos sertifikaadiga | acredo

0,7 karaati Kihlasõrmused

0,7 ct kihlasõrmus on targalt valitud. See veenab ilusa kivimõõdu ja suurte proportsioonidega.

0,7-karaadine kihlasõrmus mõjub väga efektselt, kui seda kantakse üksi sõrmes. Koos oma abielusõrmuse või mälestussõrmusega on teie 0,7 karaadi sõrmus suurepärane pilkupüüdja.

Kvaliteet on alati silmapaistev. Igal 0,7 ct kihlasõrmusel on rahvusvaheline sertifikaat. Teie isiklik armastusmärk.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

0,7 ct. kihlasõrmused - eksklusiivne alternatiiv klassikutele

Tõuseb esile 0,7-kilose kihlasõrmusega: Kihlasõrmused 0,7ct ei ole kihlasõrmuste seas standard ja on suurepärane alternatiiv klassikalistele poolkaraadilistele ja ühekaraadilistele. Kihlasõrmused 0,7 karaadiga on juba tänu keskse kivi suuremale kaalule ja suurusele luksuse väljendus. Elegantne ja mitte liiga uhkeldav, 0,7-karaadine kihlasõrmus sobib optimaalseks igapäevaseks kandmiseks koos lihtsamate abielusõrmustega. Kihlasõrmused 0,7 karaadiga näitavad teie ainulaadset armastust ja ei suru ennast üldse peale.

Kujundage oma 0,7-karaadine kihlasõrmus

Teostage oma unistus 0,7-karaadisest kihlasõrmusest ja looge hetkega oma isiklik lemmik ehe. Kas üllatusena oma kallimale või koos - akredo konfiguraatori abil on 0,7 ct kihlasõrmuse valimine lõbus ja võimaldab individuaalsete ideede sissevoolu. Valige oma lemmik 0,7 ct kihlasõrmuse mudel ühest meie kollektsioonist ning määrake värv ja sulam.

Meie nõuanne: valige 0,7-kilose kihlasõrmuse jaoks kvaliteetne kullatoonide või plaatina sulam. See rõhutab teie 0,7-kilose teemandi väärtust. Kihlasõrmused 0,7 karaadiga sobivad mis tahes tüüpi kinnituseks ja lõikega. Klassikaline briljantlõige paneb 0,7 karaadi eriti särama, südamekuju on teie armastuse sümbol - laske end inspireerida.

Meile meeldivad ka 0,7 ct kihlasõrmused

0,7 ct kihlasõrmused on acredo rahvusvahelised tippteadmised. See tagab teie 0,7-karaadise teemantsõrmuse eksklusiivsuse ja väärtuse. Meie manufaktuuris pöörame suurt tähelepanu teie väärtusliku 0,7 ct kihlasõrmuse kvaliteetsele valmistamisele - meie disainerid, kullassepad ja konsultatsioonikeskuste töötajad töötavad teie 0,7 ct kihlasõrmuse loomisel suure armastuse ja kirega.