Kaasaegsed kihlasõrmused | acredo

Kaasaegsed Kihlasõrmused

Moodsad ja kaasaegsed - just sellist kihlasõrmust soovivad paljud paarid. Võta inspiratsiooni meie galeriis olevatest moodsatest kihlasõrmustest ja kujunda oma sõrmus.

Kaasaegseid kihlasõrmuseid iseloomustab teatav lihtsus, kuid teemant on siiski kesksel kohal.

Kõiki disainilahendusi saab kohandada tavalistes kullatoonides: kollane, valge, punane, roosa, acredo's spetsiaalne signature kuld või plaatina. Leia sulam, mis sobib kõige paremini sulle ja sinu moodsatele kihlasõrmustele.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Kaasaegsed kihlasõrmused

Kas otsite moodsat kihlasõrmust? Siis sirvige rahulikult meie kataloogi ja saage inspiratsiooni. Näitame kõige ilusamaid kihlasõrmuseid kaasaegsetele paaridele.

Kaasaegsete kihlasõrmuste omadused

Kaasaegne kihlasõrmus peab iseenesestmõistetavalt kohanema igapäevaeluga. Ja see on sageli tormiline. Hommikul töötamine, lõuna ajal lõunatamine ja õhtul sõpradega väljas olemine. Kaasaegne kihlasõrmus on alati kaasas. Sellest saab Teie pidev kaaslane. Seepärast võib olla eeliseks, kui moodne kihlasõrmus sobib hiljem sujuvalt abielusõrmuse juurde.

Me pakume acredo's kihlasõrmuseid abielusõrmuse kvaliteediga. See tähendab, et enamik moodsaid kihlasõrmuseid läbivad samad karastusprotsessid kui abielusõrmused. See muudab need nii vastupidavaks ja seega igapäevaseks kandmiseks sobivaks kui võimalik.

Kaasaegsed teemantidega kihlasõrmused

Me kaunistame neid sõrmuseid kõige kaunimate teemantidega, mis on kas sisse lihvitud või asetatud mitmesugustesse muudesse kinnitustesse. Igal juhul on moodsate kihlasõrmuste kinnitused visuaalselt vähendatud, et tuua teemantid täielikult esile. Sõltuvalt disainist on sõrmusel üks teemant või täiendatakse seda väikeste briljantidega.

Kaasaegsete kihlasõrmuste teemantide kuju ei ole alati ümmargune. Lisaks ümmargusele briljantlihviga teemandile on moodsates kihlasõrmustes ka printsess-, baguette'i-, navette'i-, smaragd- või südamekujulise lõikega teemante.

Tegelikult on moodsad kihlasõrmused liiga ilusad, et neid üksi kanda. Need on loodud nende kombineerimiseks abielusõrmuse või igavikussõrmusega. Olge julged ja kujundage pruudikomplekt, mis sobib Teie moodsale elule kohe algusest.