Kihlasõrmused poole karaadiga 0,5 ct | acredo

0,5 karaat Kihlasõrmused

Suurepärased 0,50 ct poolkaraadid kohtuvad nendes kihlasõrmustes harmooniliste sõrmuste rööbastega. Kihlasõrmused 0,50 karaadiga on proportsionaalselt tasakaalustatud.

Leia oma lemmik kihlasõrmus ja kasuta seda, et kujundada oma individuaalne 0,50 karaadise poolkaraadiga armastussõrmus.

Kvaliteet on meie jaoks oluline. Seepärast töötleme teie kihlasõrmuse teemante 0,50 ct ainult sõltumatu rahvusvahelise kontrolliasutuse sertifikaadiga.

Liblikad kõhus? Poole karaadiga saate oma "Jah, ma tahan"

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

0,50 ct. kihlasõrmused - pool karaati - acredo

Suundumus mitte ainult USAs

USAs on kihlasõrmused alates 0,50 ct absoluutsed lemmikud, kui tegemist on täiusliku abieluettepanekuga. Kuid mitte ainult USAs, vaid ka Saksamaal on poolkaraadine teemant kõige populaarsem teemant kihlasõrmuse jaoks. Ja õigusega: sest poole karaadiga kihlasõrmus veenab optimaalse suurusega teemant. Mitte liiga uhke, kuid ka mitte liiga tagasihoidlik - poolkaraatne sõrmik näeb isegi väikestel sõrmedel väga elegant välja ja tõmbab kõik pilgud ligi.

Kuidas kombineerida poolkaraadilist teemanti õigesti

Väärikas 0,5-kilone teemant väärib kihlasõrmuses vastavat kvaliteetset sulamit. Väärismetallid kuld, valge kuld ja plaatina rõhutavad poole karaadi tõelist ilu. Teie poolkaraadise kihlasõrmuse disain peaks sütitama ja soodustama selle imelise kalliskivi sära.Printsess- või briljantlõige ning 4 või 6 pringi kinnitus on optimaalselt sobivad disainivalikud teie poolkaraadise kihlasõrmuse jaoks. Sõrmuse külgedele seatud kivid või ebatavaline südamekuju suurendavad veelgi teie poole karaadi suurust.

Elegantne komplekt: See käib koos poole karaadise kihlasõrmusega

Kui otsustate oma poolkaraadise kihlasõrmuse kasuks klassikalise solitaire'i kasuks, siis saab sellega suurepäraselt kombineerida teisi 0,5-karaadiseid ehteid. Kaunid poolkaraadised kõrvarõngad või 0,5-karjaline kaelakee sobivad suurepäraselt kihlasõrmuse juurde ja on seega eriline kingitus teie kallimale esimeseks pulma-aastapäevaks või sünnipäevaks. Need ehted rõhutavad veelgi poolkaraadi elegantsust ja on üllad aksessuaarid õhtuseks kandmiseks. acredo garanteerib teie poolkaraadise kihlasõrmuse kõrge kvaliteedi sõltumatu rahvusvahelise testimisinstituudi sertifikaadiga.