Luksuslikud kihlasõrmused üle $ 3000 | acredo

Kihlasõrmused üle $ 3000

Tutvu meie kõige ilusamate kihlasõrmuste disainidega alates $ 3000. Saa inspiratsiooni, vali oma lemmik ja disaini enda oma.

Kihlasõrmus on kõige tähendusrikkam kingitus, mida Te kunagi ostate. See sümboliseerib Teie armastust ja lubadust koosolemisest. Selle ostmisel ei tohiks sõltuda reeglitest, vaid tuleks otsida Teile ja Teie armastusele kõige paremini sobiv sõrmust.

Meie lubadus: Valmistatud Saksamaal, sertifitseeritud esmaklassiline kvaliteet ja GIA sertifikaat teemantidele alates 0,3 ct. Valmistatud armastusega Teie armastuse jaoks.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Luksuslikud kihlasõrmused alates $ 3000

Kui tegemist on ühe kõige tähtsama küsimusega elus, on väike luksus kasulik. Kihlasõrmus kui kingitus on tähtsuse poolest raskesti ületatav. Seetõttu tasub investeerida aega, et valida ideaalne kihlasõrmus alates $ 3000. Eriti selleks, et täita tulevase pruudi salasoovid ja, et sõrmus sobiks tema stiiliga.

Kihlasõrmuse tee alates $ 3000

Kuidas leida õiget sõrmust? Määrake eelarve, millega tunnete end mugavalt. Leidke enesekindlus, et sellest rääkida. Arutlege lähedaste sõpradega, küsige nõu ekspertidelt ja mõtestage tulevase pruudi soove ja ideid. Siis õnnestub Teil leida ideaalne kihlasõrmus. Kindlasti.

Parimad teemandid kihlasõrmuse jaoks

Luksuslikud kihlasõrmused alates $ 3000 on saadaval paljudes stiilides. Enamikul neist on sõrmuse küljes ka teemandid, mis säravad konkureerides suure keskse kiviga. See on aga selgelt tähelepanu keskmes. Acredo's on ainult parim Teie armastuse jaoks piisavalt hea. Seetõttu on valikus ainult parimad teemandikvaliteedid. Kõikidel teemantidel alates 0,3 ct on automaatselt GIA sertifikaat kaasas, mis kinnitab, et tegemist on suurepärase lihvi ja tippkvaliteetiga.

Romantilisus või peen elegantsus

Kihlasõrmused alates $ 3000, samuti ka kihlasõrmused alates 5000 või 10 000 dollarist, on soliidsed ja, nagu eespool mainitud, tavaliselt kaunistatud täiendavate väikeste teemantidega. Teemantide ridu on sõrmusel ühe või mitme reana või on need tehtud igavikusõrmuse stiilis, kus sõrmuse keskel, kiviridade vahel on üks suur teemant. Teemantide read on võimalikud ka printsess- või baguette-teemanti lõigetega. Kui hindate peent elegantsust oma kihlasõrmuses alates 3000 dollarist, võite leida ka sõrmuseid ilma külgmiste kivideta, mis toovad keskel oleva teemandi esile nagu tähe. Romantikute jaoks oleme mõnda kujundusse lisanud väikesed südamed.

Loovad kihlasõrmused alates 3000 dollarist

Sa armastad seda loomingulist ja otsid mitmevärvilist kihlasõrmust alates 3000 dollarist? Me saame ka selle soovi täita. Teeme selle võimalikuks, kombineerides abielusõrmuse ja lisakinnituse. Sõrmuse jaoks on saadaval kogu loomingulisus abielusõrmuse konfiguratsiooni erinevate ketaste, soonte, lainete, pindade ja mustritega. Selle põhisõrmuse puhul on lisafikseering koos pringi- või bezel-fikseeringuga kindlalt ankurdatud.

Otsustav tegur

Kihlasõrmuse hinna puhul on lisaks kivi kvaliteedile määravaks teguriks kindlasti selle suurus. Me pakume acredos kogu spektrit alates 0,1 ct kuni 2,0 ct ja soovi korral ka rohkem. Kihlasõrmus alates 3000 dollarist omab keskmist kivi 0,7 ct ja suuremat, sõltuvalt sellest, millised kivid on sõrmuse küljes asetatud. Eelarvele ei ole peaaegu üldse ülemisi piire. Seda näitavad mitte vähemasti Celebreties kihlasõrmused. Unistus ja reaalsus korraga.