Ideaalsed kihlasõrmused alla $ 1000 | acredo

Kihlasõrmused alla $ 1000

Kui palju peaksite kihlasõrmusele kulutama? Sellele küsimusele saab vastata igaüks ainult ise.

Igal juhul peaks see olema kõige ilusam kihlasõrmus, mis sobib Teie stiiliga. Siit leiad suure valiku kõige ilusamaid disainilahendusi kihlasõrmuste jaoks alla $ 1000.

Laske end inspireerida meie klassikalistest, romantilistest või moodsatest kihlasõrmustest alla $ 1000 ja tähistage oma armastust.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Kõige ilusamad kihlasõrmused alla $ 1000

Kõige ilusam kihlasõrmus alla $ 1000 on alati perspektiivi küsimus. Sõltuvalt tulevase pruudi ja peigmehe stiilist võib kihlasõrmus olla klassikaline, romantiline või moodne. Kuid kihlasõrmus on alati särav tänu tippkvaliteediga teemantidele.

Romantilised kihlasõrmused alla $ 1000

Milline stiil sobib kihlumiseks paremini kui romantika? Romantikute jaoks on acredo'l mitmeid südamega disainilahendusi, mitte ainult kihlasõrmused alla $ 1000. Need on kas peidetud kivisätte küljele, grapi kuju on südamekujuline või on keskel olev teemant ise südamekujuliselt lihvitud.

Klassikalised kihlasõrmused alla 1000 dollari

Lisaks romantilistele kihlasõrmustele alla 1000 dollari on acredol suur valik klassikalisi disainilahendusi. Nende klassikaliste kihlasõrmuste alla 1000 dollari sõrmuste varred keskenduvad täielikult sõrmuse keskel olevale teemandile. Seda hoiavad hammas- või kandesangad, mis näevad olenevalt hammaste arvust või kandeserva laiusest välja õrnemad või veidi võimsamad.

Kaasaegsed kihlasõrmused alla 1000 dollari

Akredo tavalised või romantilisedkihlasõrmused alla 1000 dollari on samuti moodsa, kaasaegse disainiga. Meie valikut hoitakse pidevalt ajakohasena. Erakordsete moodsate kihlasõrmuste alla 1000 dollari hulka kuuluvad aga pingutusrõngad. Siin hõljub keskne teemant peaaegu sõrmuse rihma vahel. Sõltuvalt teie soovist võib see olla kaunistatud ka väikeste teemantidega või olla täiesti tavaline. Või siis juba pulmasõrmuste poole vaadata ja valida mõnede toredate väikeste teemantidega naissõrmus.

Teemantide suurus ja sulami valikud

Kihlasõrmus alla 1000 dollari võib olla valmistatud kullast või plaatinast acredo. Erinevate sulamivariantide ja erinevate teemantide suuruste ja kvaliteedide kombineerimine loob erinevaid võimalusi oma kihlasõrmuse jaoks alla 1000 dollari. Valige valgest kullast, kollasest kullast, roosakullast, punasest kullast või beežist Signature Goldist kihlasõrmuste vahel, igaüks neist 14 või 18 kt ja kombineerige seda kuni 0,25ct suuruse teemandiga. Või valige eksklusiivne plaatina ja vähendage teemandi suurust kuni 0,15 ct. Mõlemal juhul tekib teie täiuslik kihlasõrmus.

Kihlasõrmused alla 1000 dollari abielusõrmuse kvaliteedis

Akredo eripäraks on valik valatud või cnc-sõrmuste vahel koos lisafikseeringuga. Valatud sõrmuse varred pakuvad eeliseks harmoonilist üleminekut sõrmuse rihmast kivide kinnitusele. CNC-töödeldud kihlasõrmused alla 1000 dollari hoiavad kivi kinnitusse, mis on kindlalt abielurõnga külge kinnitatud. Need sõrmused läbivad samad karastusprotsessid kui abielusõrmused ja sobituvad hiljem sujuvalt abielusõrmuste külge. Asukohtade kvalifitseeritud nõustajad toetavad teid hea meelega kas otseselt teie jaoks ideaalse kihlasõrmuse alla 1000 dollari valimisel või selle edasisel kujundamisel konfiguraatori abil. Kõige olulisemad alla 1000 dollari kihlasõrmuste kujundused saab kätte väga kiiresti.