Avasta kihlasõrmused $2000 ringis | acredo

Kihlasõrmused $2000 ringis

Kihlasõrmus ja selle väärtus muutuvad üha olulisemaks. Leia siit kõige ilusamaid disainilahendusi acredo kihlasõrmuse jaoks $ 2000 ringis.

Selle populaarse, keskmise eelarvega umbes $ 2000, pakume Teile suurt valikut elegantseid ja kvaliteetseid kihlasõrmuseid kuni 0,5 ct teemantidega. Teemantide kvaliteet on suurepärane. Neil on rahvusvaheline tippsertifikaat GIA-st.

Kihlasõrmused $ 2000 ringis on valmistatud armastusega Saksamaal. Käsitöö "Made in Germany".

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Elegantsed kihlasõrmused $ 2000 ringis

Kihlasõrmus $ 2000 ringis loetakse keskmiseks hinnaklassiks. Ameerikas kehtib reegel, et kihlasõrmus peaks olema 3 kuupalga väärtuses. Euroopas on inimesed selles osas veidi ettevaatlikumad. Siiski on kihlasõrmuse keskmine väärtus viimastel aastatel märkimisväärselt kasvanud. Seetõttu on umbes $ 2000 suurune kihlasõrmus realistlik. Seega on küsimus: millised on võimalused kihlasõrmuse jaoks umbes $ 2000 ulatuses?

Värv ja sulam kihlasõrmuse jaoks $ 2000 ringis

Olenemata sellest, kas valite ühe näidatud acredo kujunduse või kujundate kihlasõrmuse ise, kasutades konfiguraatorit - võimalusi on palju. Oma täiusliku kihlasõrmuse jaoks umbes $ 2000 saate valida kvaliteetse kulla- ja plaatinasulami vahel. Vihje: mõelge kõigepealt, mis värvi peaks kihlasõrmus olema. Pärast seda on sulamit palju lihtsam valida. Kui kihlasõrmus $ 2000 ringist peaks olema kollasest kullast, roosast kullast, punasest kullast või Signature kullast, saate valide veel 14 ja 18 kt vahel. Kui kihlasõrmus peab olema valge või hõbedane, on teil võimalus valida 14 või 18 kt valge kulla ja plaatina vahel.

Kihlasõrmused teemantidega $ 2000 ringis

Millise suurusega on teemant, mille "mees" saab kihlasõrmuseks $ 2000 ringis? Lisaks sõrmuse värvile ja kullasulamile on hinna määrajaks ka teemandi suurus ja kvaliteet. Kuni 0,5 ct suurused teemandid sobivad kihlasõrmusele $ 2000 ringis. See kivi suurus on üsna märkimisväärne ja tulemuseks on suurepärane kihlasõrmus.
Meie acredo's pakume Teile niikuinii ainult parimaid teemantide omadusi. Me oleme veendunud, et Teie armastus väärib ainult parimat. Sellest tulenevalt valite tippkvaliteediga teemantide hulgast selle, mis sobib Teile, vastab Teie soovidele ja Teie eelarvele kõige paremini. Alates 0,3 ct-st saate oma teemandile automaatselt GIA sertifikaadi. Lihvimiskvaliteet on kividel suurepärane, sümmeetria täiuslik. Teemandile on laseriga kirjutatud sertifikaadi number ja puudub fluorestsents.

Kihlasõrmuste disainid $ 2000 ringis

Asjaolu, et me acredo's pakume valatud ja CNC-töödeldud kihlasõrmuseid $ 2000 ringis, kasutades kahte erinevat tootmisprotsessi, loob erakordse disainide mitmekesisuse. Kui olete harmooniliselt kumerate sõrmuste fänn, valige valatud kihlasõrmus. Kui soovite, et kihlasõrmus oleks sama kõva ja seega vastupidav kui abielusõrmus, siis valige CNC-valmistatud mudel koos lisafikseeringuga. Sõrmuse rihm ise võib olla klassikaline ühevärviline ilma lisakivide kinnitusteta kuni mitmevärviliste variantideni, mille küljes on lisakivide kinnitus. Umbes $ 2000 suuruse vintage-kihlasõrmuse välimus tekib, kui sõrmuse riba on seatud väikeste pärlitega, niinimetatud milgrain või millgriff kuulikestega.

Kivide sätted kihlasõrmustel $ 2000 ringis

Kuidas püsib teemant kihlasõrmusel kindlalt kinni? Teemant võib olla kindlalt kinnitatud erineva arvu grappidega, nt 4, 6 või 8 grapiga, või ühtlase kinnise äärisega, mida nimetatakse bezel-fikseeringuks. Peenikesed grapid on moes, aga tuleb jälgida, et need ei painduks liiga kergesti. Seetõttu hoolitseme acredo's selle eest, et leida tasakaal grappide delikaatsuse ja turvalisuse vahel. Teemandid ise võivad olla erineva kujuga. Isegi kihlasõrmuste puhul, mille väärtus on umbes $ 2000, on kõige populaarsem ümmarguse lihviga teemant, briljant. Teisel kohal on printsess lõikega kihlasõrmused. Populaarsuselt kasvavad on erilise lõikega kivid, nagu ovaalne, Marquise, Emerald või Baguette lõikega.

Palju õnne ja rõõmu oma täiusliku kihlasõrmuse valimisel. Armastuse jaoks. Igaveseks.