Kihlasõrmused kuld ja kollane kuld | acredo

Kihlasõrmused kullast ja kollasest kullast

Päikesepaiste ja teemantide maagia - kuld- või kollasest kullast kihlasõrmused on maagilised. Kulla soe toon mängib koos teemantide sädelusega.

Kuld on inimesi paelunud juba tuhandeid aastaid. Valige oma küsimusele kõigi küsimuste hulgast kihlasõrmus, mille kullast õilis sära on. Mida suurem on kulla peenus, seda rikkalikum on teie kihlasõrmuse värvus

Kihlasõrmus on põnev asi. Meie esindustes nõustame teid hea meelega sõrmuse suuruse, kulla ja teemantide teemadel.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Kollasest kullast kihlasõrmused

Kui te mõtlete kullale, siis mõtlete uhkeid losse ja paleesid, puhast luksust või isegi lummavaid ehteid. Akredo kullast valmistatud kihlasõrmused teevad selle unistuse teoks. Sest kullast kihlasõrmused on tehtud kogu eluks ja panevad teid tundma end kuningannana - mitte ainult kihlamisel, vaid iga päev. Paljud inimesed seostavad kulda maailma kõige väärtuslikuma kaubaga ning kõige õnnelikumate kujutlustega minevikust ja tänapäevast: kullast kihlasõrmused on tänapäeval nagu ka minevikus erilised armastuse sümbolid.

Väärtuslik kaup, ka emotsionaalselt: kullast kihlasõrmused

Mõte oma kihlusest paneb teid kiirgama ja te tahaksite oma õndsust kogu maailmale karjuda, siis valige 750 kuldsed kihlasõrmused. Nende abieluettepaneku sõrmuste rikkalik toon särab sama palju kui teie kallim ja lummab ülejäänud maailma teie naeratusega. Veelgi enam, 750 kuld muudab teie kihlasõrmused veelgi elegantsemaks, kvaliteetsemaks ja stiilsemaks kaaslaseks. Teie armastuse puhtus ja intensiivsus kujundavad teie suhet. 750 kuldsete kihlasõrmustega kujundage oma ühine tulevik. acredo, teie kihlasõrmuste spetsialist Saksamaal, pakub erinevaid abieluettepaneku sõrmuseid, mis on valmistatud erinevas proportsioonis peenest kullast ja sobivate teemantidega.

Et mitte üle olla: Individuaalsed kuldsed kihlasõrmused

Sukeldu kullast kihlasõrmuste maailma acredos ja leia oma isiklik lemmik. Kuldsed kihlasõrmused, olenemata sellest, kas need kuuluvad mõnda meie arvukatest kollektsioonidest või on ise konfigureeritud, võluvad igal ajal - esialgu kihlasõrmuse ja hiljem kihlale eelneva sõrmuse kujul. Kullast valmistatud individuaalsed kihlasõrmused peegeldavad teie isikupära paremini kui muud sõrmused. Sest isegi läbi teie isikliku disaini ja meie suure valiku sulamite, teemantide ja sõrmuse suuruste seovad nad sõrmuse teatud emotsioonide ja mälestustega. Meie kohtades saate testida nii oma kuldsete kihlasõrmuste suurust kui ka kõrgust ja valida sobiva teemandi. Kuldsed kihlasõrmused muudavad teid kuninglikuks südamepaariks.