Plaatinast kihlasõrmused - elegantsed ja individuaalsed | acredo

Plaatina Kihlasõrmused

Plaatinast kihlasõrmus on armastuse avaldus. Platina on puhas emotsioon.

Valige oma lemmikmudel ja konfigureerige oma isiklik plaatinast kihlasõrmus. Eksklusiivne ja vastupandamatu.

Plaatinast kihlasõrmusel on stiil ja ainulaadne veenmisjõud. Plaatina ja suurepärased teemandid - kihlasõrmus, millel on ideaalsed eeldused "jah, ma tahan"

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Plaatinast kihlasõrmused

Ta on ainulaadne, ta on teie elu parim otsus ja teie jaoks on ta täht: teie unistuste naine. Platinast valmistatud kihlasõrmused võivad seda kõrget austust kõige paremini esile tuua. Sest plaatinast kihlasõrmused on kahekordselt ainulaadsed: plaatina, maailma haruldaseim materjal, ja teemant, haruldaseim vääriskivi, on kombinatsioon, mida ei saa ületada. Plaatinast valmistatud kihlasõrmused on puhtamad kui ükski teine materjal ja säravad nagu kõige heledam täht taevas - igavesti.

Plaatinast kihlasõrmused: ühine tulevik

Platinast kihlasõrmused on liiga väärtuslikud, et neid pärast pulmi ära panna. Plaatinast kihlasõrmuste kandmise jätkamiseks abielusõrmuste näol on veelgi rohkem põhjusi: plaatina on kombineeritav igasuguste ehete ja riietega ning on vastupidav. Isegi kui plaatinast kihlasõrmused vajavad mõne aja pärast ümbertöötlemist, siis materjal vaid nihkub selle käigus.Väärikas plaatina jääb sajaprotsendiliselt puutumatuks - nagu teie armastuski. Teie plaatinast abieluettepaneku sõrmuste meeldiv kaal tuletab teile alati meelde teineteist ja teie kihlumist. Säravvalge, loomulik ja esteetiline: plaatinast kihlasõrmused kleit - ka pärast pulmi.

Muuda topelt unikaalne kolmekordseks unikaalseks

Acredo abielusõrmuste konfiguraator muudab teie väärtuslikud plaatinast kihlasõrmused veelgi ainulaadsemaks. Kui kujundate oma abieluettepaneku sõrmused ise, annate neile isikliku tooni ja muudate need seega ainulaadseks mitte ainult plaatina ja teemantide tõttu. Plaatinast kihlasõrmuste välimuse määramiseks valite ise näiteks sulami, sõrmuse rihma ja kinnituse. Samuti saate määrata kivi suuruse ja kvaliteedi: Suured, väikesed, peened valged või veatud. Meie nõustajad näitavad teile hea meelega erinevaid kujundusvariante ja teemante ning kohandavad sõrmust vastavalt teie vajadustele. Nii ei ole teie plaatinast kihlasõrmused mitte ainult teie truu kaaslane kuni pulmadeni, vaid ka kuldse aja jooksul pärast seda.