Kihlasõrmused roosakullast teemantidega | acredo

Kihlasõrmused roosakas kuldne

Roosakas kuld annab kihlasõrmustele õrna ja elegantse välimuse. Roosakuldsed kihlasõrmused on puhas romantika

Roosa on naiste värv. Kasutage romantikat oma abieluettepaneku tegemiseks ja kihlus õnnestub.

Roosakuldset kihlasõrmust saab hiljem kombineerida sama värvi abielusõrmustega või valge kulla või plaatina abielusõrmustega.

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Roosast kullast kihlasõrmused

Roosakuldsed kihlasõrmused on tõeliselt nahale meelitavad. Nende soe, kuid õrn toon muudab need sobivaks kõikidele nahatüüpidele. Ja see on oluline. Sest kihlasõrmus on tõeline "see" ese, mida koos abielusõrmusega kantakse kogu elu.

Kihlumine roosa kuld

Kuid enne selle kandmist tuleb kõige tähtsam küsimus: "Kas sa tuled minuga abielluda?" Paljude naiste jaoks on see hetk raskesti ületatav tähtsuse poolest. Roosakuldse kihlasõrmuse puhul on abieluettepanek kindlasti edukas, sest roosakuldne kihlasõrmus on puhas romantika.

Piiratud või sädelevad

Acredost leiate diskreetsed kihlasõrmused roosakullast, millel on väiksemad briljantide või baguette'i ja printsessi teemantidega. Tänu oma lõikele on nende sära tagasihoidlikum. Briljantide lihvitud tahkude arv loob silmapaistva vau-efekti. Kombineerituna roosakuldse sõrmuse rihmaga on kõik teemandid suurepäraselt rõhutatud värvikontrastiga.

Absoluutsetele romantikutele pakume valiku roosakuldseid kihlasõrmuseid, millel on südamega lihvitud teemandid või sõrmusesse töödeldud südametailid. Olge inspireeritud ja avastage romantikat roosakuldsete kihlasõrmustega.