Valgest kullast kihlasõrmused | acredo

Kihlasõrmused Valge kuld

Armastusega tehtud armastuse jaoks: valgest kullast kihlasõrmused acredo'lt.

Saage inspiratsiooni meie ulatuslikust valgest kullast kihlasõrmuste valikust. Valige oma lemmikmudel, määrake kivi suurus ja kvaliteet või muutke ja lisage sõrmusel detaile.

Valgest kullast kihlasõrmused on ajatult elegantsed - lihtsalt ilusad. Avage karp ja seal on Teie "Jah".

Filter Sorteerimine

Kahjuks ei leidnud me soovitud otsingu jaoks ühtegi artiklit.

Palun eemaldage valitud filtrid või külastage ühte meie erinevatest kataloogidest.

1

Valgest kullast kihlasõrmused

Teie kihlus, Teie pulmad või Teie abielu: kõik need on erilised sündmused elus, mis on loodud kahe teineteist armastava inimese imelisest vastastikusest harmooniast. Kihlasõrmused valgest kullast peegeldavad kahe armunud sulandumist ühte. Looduslikult pehmet kulda ei saa üksinda kasutada ehete valmistamiseks ja seetõttu vajab to oma kõrvale tugevat partnerit. Koos kulla ning kergete väärismettallidega pallaadiumi ja hõbedaga tekib puhtast kullast elegantne valge kuld. Valgest kullast kihlasõrmused on seega juba algusest peale tõeline sümbol Teie abielu sidemest.

Valgest kullast kihlasõrmused: kolmekordne sära

Iga abieluettepanek ja iga pulm on üks unikaalne osa elust. Valgest kullast kihlasõrmuste kõrgkvaliteediline roodiumkiht tagab särava valge viimistluse ja annab Teie ettepanekule viimase perfektse viimistluse. Seega ei sära ainult unistuste paar ja teemant, vaid ka sõrmus ise erilisel viisil. Lisaks saab valgest kullast kihlasõrmuseid optimaalselt kombineerida teiste ehetega, eriti kellade ja Teie tulevaste abielusõrmustega. Kuna tänapäeval ei kasutata valge kulla tootmisel niklit, on valgest kullast kihlasõrmus nagu palsam nahale ja hingele. Lisaks jätab ajatult valge kuld visuaalselt ruumi teemantidele ja nende särale. Lase end võluda kulla ja heledate väärismetallide erilisest segust!

Teie isiklik stiil

Acredo konfiguraatori abiga saate internetis vaadata erinevaid kihlasõrmuste disaine enda kodumugavustes, kui ka ise disainida neid. Kujundage oma kihlasõrmus vastavalt oma isiklikule stiilile ja määrake ise Teie valgest kullast kihlasõrmuse pisidetailid. Väike või suur teemant, "Prong" või "Bezel" säte: me valmistame Teie valgest kullast kihlasõrmused vastavalt Teie soovidele. Laske oma ideedel ühineda partneri omadega ja pöörduge oma küsimustega igal ajal meie abivalmis töötajate poole.